Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok más is utál csizmát...

Csajok más is utál csizmát hordani vagy csak én? Nem idegesít ha egész nap (suliban, munkahelyen) rajtatok van és nem lehet levenni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek.

Meleg, beleizzad a lábam, nehéz fel-levenni.

Ezért járok télen is sportcipőbe...xDD

2018. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok. Nagyon érzékeny,könnyen feltöri szinte minden cipő a lábamat. Egy sportcipő van amit bír a lábam de viszont a legtöbb csizmát bírja a lábam.
2018. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

In szeretem a JÓ, kényelmes csizmát.


Ritkán kapok olyat, de akkor évekig is hordom :)

2018. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szívesebben hordok bakancsot.
2018. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélem melóhelyen
2018. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, ha valami csak rövid ideig kell vagy nem sokáig kényelmes, miért nem visznek váltó cipőt.


Amikor pl ki kell állnom pár szót mondani felveszem a magassarkút, utána pedig topánkára váltok, pár fotóra meg visszaveszem stb.

Feleslegesen nem terhelem a lábamat.


Télen felveszem a csizmát, bent/otthon topánkára váltok vagy mezitláb. A papucsokat/szandikat nem szeretem.

Amúgy is a váltó cipő normális lenne, több szemszögből is.

2018. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Engem valamiért idegesít ahogy az egész lábszáramon rajta van. Gimis koromban volt egy csizmám és azóta sincs, szerintem nem áll jól mert alacsony vagyok. A legtöbb csizma szára képtelenül hosszú. Melóba bakancsban vagy ilyen fűzős bokán felül érő csizmában megyek de mivel nem vagyok egész nap bent, nem cserélem le. Ha mégis ott kell ülnöm 6-8 órát akkor viszek váltócipőt mert nagyon meleg van az épületben.
2018. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom, csakúgy, mint az összes meleg lábbelit, ezért aztán nem is hordok ilyeneket. Tökéleletesen megfelel nekem a félcipő, ha beázik, hát beázik, nem zavar.
2018. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyetemen zavar ha meleg a lábbeli, így a vékonyabb bakancsommal próbálkoztam.

Odafelé úton a zebránál elengedtek, de addig nem léptem az útra míg meg nem állt a kocsi. Jól tettem, mert csúszott tovább. Oké, elindultam, és az út közepén megcsúsztam. :D azóta felveszem a vastag bakancsom...

2018. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!