Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes keresni nagy...

Hol érdemes keresni nagy méretű (80E), erős tartású, jó minőségű melltartót?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen E-s kosárral nem is nagyon lehet melltartót kapni, ha esetleg mégis, az csak pamut és/vagy 90-95-ös hátméretnél kezdődik.


Én olyat keresek, aminek 80-as vagy esetleg 75-ös a hátmérete és a kosara egy vékony szivacsból van (hogy azért ne üssön át minden). Nem kell, hogy szép vagy dögös legyen, egy sima fekete/fehér/bőrszínű is megteszi.


A Triumphot ismerem, de ott általában 16000 környékén kezdődik ez a méret, és azért ennél olcsóbbat keresnék.

C&A, H&M, New Yorker és társai esélytelenek, ruhát ezekben szoktam venni, meg szoktam nézni a fehérneműket is, de sosem találok méretet.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Triumphot ismerem, ahol vannak ilyen nagy méretek és normálisak, nem béna gagyi elszabottak.
2018. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Bon Prix határeset: Megfizethető, szép, de azért nem egy Triumph, nem olyan "stabil, masszív" anyagok. Én rendeltem onnan 3at és még tervezem is, hogy fogok.


Amúgy, ha esetleg Budapesten jársz, a Corvin áruházban a Blahán illetve az Aranypók üzletekben kifogsz Triumphokat olcsóbban.


Sariana - t évek óta nem látok, az minőségre olyan, mint Triumph, kicsivel olcsóbban.

2018. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: 80/ F-eket hordok :)

Az anita márkát elfelejtettem , ettől sportmelltartóm van turiból, nem tudom, hol lehet kapni egyébként. De ez a sportmelltartó szuper.

Turikban is tök jókat lehet találni.

2018. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb Tescoban szokott lenni néhány féle, bár hogy minőségre milyen azt nem tudom, mert nekem ennél is nagyobb kéne, az meg már nincs (E-re itt inkább az F jó).

Amúgy én is turizok főleg, sajna nem sok opció van mióta az M&S kivonult.

2018. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár éve nagyon szuper lengyel márkák is vannak egészen J-K kosárig, Gaia, Gorsenia, Krisline, Ava, stb... elég jó minőségűek és olcsóbbak mint a Triumph vagy Felina. Én innen rendeltem már párat, 80H-t hordok, de ezekből egy kosárral nagyobbat érdemes, mert szűkek kosárméretben!

Nézd meg a mérettáblázatukat, de valószínűleg egy 75G vagy 80F jó lehet neked.


Nézz itt szét: astratex.hu

2018. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!