Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki kínaiból...

Szerintetek ciki kínaiból öltözni?

Figyelt kérdés

Én nem tartom annak, de sokszor hallottam már másoktól, hogy vkit ezért lenéznek, vagy hogy be nem tennék kínaiba a lábukat...

Én ezt vhogy nem értem.

Nekem is vannak jobb minőségű ruháim, én is szoktam márkás ruhákat is venni, de egy csomószor lehet tök jó dolgokat kifogni kínaiban is.Ma pl egy olyan fölsőt vettem 2500ft-ért, amit a H&M 12000 ft-ért árul, és a minősége is egész jó.Miért nem az adott ruha számít, miért az, hogy milyen boltból van?

Ti mit gondoltok erről?


2018. febr. 6. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A normális embereket nem érdekli a márka, ha talál egy jó minőségű terméket, ami sokkal olcsóbb.
2018. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj másokkal. :-) Bár én a kínai ruhaboltok szagától is rosszul vagyok, de én érezném magamat kellemetlenül, ha valakit ezért szólnék meg. Ez a lehető legkisebb intelligencia jele. Mindenki onnan öltözködik ahonnan szeretne, ahonnan tud.
2018. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

A híres közmondás szerint: a ruha teszi az embert

Eszerint éld az életed

2018. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki amíg normális ruhákat vásárolsz amiknek jó az anyaga, és nem olyat ami egyszerre virágos csipkebetétes feliratos és strasszos, néha nagyon giccsesek már a kínais ruhát.


Sima, egyszerű pólókat, felsőket szoktam én is venni ott, feleannyi mint a H&M-ben vagy a C&A-ban, de azok se szoktak tartósabbak lenni. Meg már azért a kínaiak között is nagy a különbség, a környékemen van 4 is, 2 amiben tényleg rossz minőségű, csúnya ruhák vannak és a bolt is elég lerobbant, de a másik kettő egész jó, nagy kínálattal. Az egyik hasonló is közülük a H&M-hez, szép bolt rengeteg normális ruhával. Tekintve mennyi kínai üzlet van már azért nem meglepő, hogy néhány jó bolt is van már köztük.


Ismerek én is ilyet, aki leszólja a kínait meg aki olyat hord (mondjuk ő a C&At, H&Met meg hasonlókat is), de arra nem gondol, hogy nem mindenki születik bele a jóba és engedheti meg magának a legdrágább ruhákat. Szerintem inkább számít hogyan néz ki amit viselsz, mint hogy mi áll a címkén.

2018. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon sokaig kinaiban oltoztem. Sosem volt ciki. Foleg auert jott jol mert meg novesben voltam es ott olcsobban tudtam meretet valtani. De ugyan olyan jo volt, mint mashol

(Turi szintugy)

2018. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj a kinaival, h elég gagyi hatású. Sok a müanyag, soka a csicsa, ezért nézik le. Cigós. Amugy nem lenne vele baj, hisz mindent ott gyártanak már, csak valahogy mégis, amit ott veszel, sokkal gagyibb hatásu. Én is öltöztem onnan régebben, de ma már inkább turi. Turis ruciknak sokkal jobb a minösége, még a turi ellenlre is letisztultabb, normálisabb hatása van, mint a kinainak.
2018. febr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Sok kínai drágább, mint egy H&M, ahol egyébként folyamatosan akciók vannak. Ha spórolni akarsz, inkább taktikázz webshop ajánlatokkal meg turikkal, sokkal izlésesebb leszel mint kínaiból. Az embereknek nem az árával van baja a kínainak, nem is feltétlen a minőséggel, hanem hogy gagyi. (Mondom ezt úgy, hogy kb. 5000 Forintból vagyok felöltözve általában tetőtől talpig.)
2018. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vásároltam/ok kínaiban,viszont ha valakin kínais ruha van de mégis ízléses azzal semmi bajom nincs.Régebben volt ez szerintem “divat”amikor nagyon sokan azokban az UV színű ruhákban jártak,azok azért kicsit durvák voltak.
2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nyilván én se az agyon cicomázott,aggatott dolgokra gondoltam.

Én is az egyszerű dolgokat szeretem.

Nálunk a Kínaiban egy csomó egyszerű dolgot is kapni.

Nagyon sok basic farmert veszek nálunk.

nincs rajta semmi minta, egyszerű szabású, szűkített..

Egy csomószor veszek náluk toppokat, azok is egy színűek, egyszerű szabásúak.

Vagy télen pulcsikat, amik szintén minta nélküliek, jó szabásúak.

Tehát tényleg nem lehet megmondani róla, hogy most éppen kínaiból vagy honnan van, viszont ha szóba kerül, akkor nem szoktam azt hazudni, hogy ebből vagy abból a márkás boltból van, és néha látom, hogy a másik hzza a száját vagy hasonló, és nem értem, hogy miért:D

Amíg nem tudta, hogy honnan van, addig tetszett neki, amikor megtudta, akkor meg már nemXD

Meg nálunk pl a Kínaiban egy csomó olasz ruhát is árulnak, nem csak kínait...

2018. febr. 7. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A skála az kínai? Nemrég vettem ott pizsamát de kb egy hónap után jön le a minta. Árban pedig annyi mint egy plázás pizsama. Szerintem ezért nem jó az ilyesmi


Én egyébként turiban vagy plázában vásárolok, többnyire akciósat.

2018. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!