Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan, hogy egy lány...

Van olyan, hogy egy lány önmaga kedvéért öltözik elegánsan?

Figyelt kérdés
Nem a mindent megmutató, hanem a komolyan elegáns darabokra gondolok. Blúz, normál hosszúságú szoknya vagy egyberuha, esetleg kosztüm, magassarkú... Csak akkor vesztek fel ilyeneket, ha az alkalom megkívánja, vagy ha tetszeni akartok valakinek? Vagy van olyan, hogy simán ez a stílusotok, ebben érzitek jól magatokat? (Kort is írjatok, talán attól is függ.)

2018. febr. 8. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik ilyen igen.
2018. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki önmaga kedvéét szokott! Főleg a nők!!!!



21/nő

2018. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legszivesebben egész nap elegánsan öltöznek, alkalmi ruhákban lennék, de sajnos a munkahely... Szabadnapokon szoktam, szeretek így öltözni


22/N

2018. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem a különleges szoknyákat, ruhákat. De a munkahelyemen nem lehet hordani, így akár ha csak a boltba megyek, magam miatt, mert szeretem az olyan ruhákat és jól érzem magam bennük.

22/N

2018. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, miert ne...

Meg férfiaknál is van...én sem azért oltozom ki mert akarok , keresek v kit, hanem mert így jól érzem magam ha tiszta és apolt vagyok, nemcsak ruha szinten.

2018. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek elegánsan öltözködni. Alapvetően olyan helyen dolgozom ahol elvárt ez a megjelenés, nincs kötelező dress code. Tehát ha sima farmer nadrágba meg egy normális felsőbe megyek be a kutyát nem érdekli. Akkor szoktam rá inkább arra hogy csinosabban felöltözöm. Már középsulis koromban is folyton szoknyát hordtam amikor nem volt kint ítéletidő. Ma már szinte csak azt hordok -10 fokig simán elmegy 100-150 denes harisnyával. Nyáron meg csak az egyrészes ruhákat viselem, de csak a visszafogott fajtákat. Ha strandra megyek maximum akkor veszek fel "sokat mutató" ruhákat mert alatta úgy is fürdőruha van. 26/N
2018. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeríntem,nincsen ezzel baj,legalábbis nálam.Nagyon szeretem a kosztümöket viselni.Nem csak alkalomra.Van,hogy otthon is ilyet viselek hétvégén.25N
2018. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyat nem igen hordok mert kenyelmetlen abban menni ulni egesz nap, raadasul ha nem szoritom ossze a labaim be is latni.. Magassarkuban nem tul jo futni a busz utan. Viszont szinte mindig inget hordok zakoval es csini taskaval, es nincs semmilyen szaggatott farmerem. Se mintas, feliratos polom, se tomegcipom. Cluse/casio sheen letisztult karorak, egyszinu hilfi/samsonite/mango taskaval. 20/L
2018. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, munkahelyem miatt ez elvárás is, és van hogy egyetemre is így megyek be, magassarkú, alkalmibb nadrág blúz blézer. Ha jobb az idő akkor sokkal jobb mivel imádom a szoknyákat és egyrészes ruhákat jobban is lehet variálni.

23L

2018. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!