Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenéznek a szépség miatt?

Lenéznek a szépség miatt?

Figyelt kérdés
20L vagyok.Kerdesem abbol adodoan irtam ki,mert erdekel,veletek esetleg esett mar meg olyan,hogy a kulsotok miatt ert e mar titeket inzulalas? ugy ertem ,nekem pl abbol allt evekig egy napom,hogy felkeltem,fogmosas,smink,hajvasalas (hosszu szokesbarna pothaj) Smink,zara,bershka,reserved szoknya,feszulos ruha,mukorom,stb...nem,nem vagyok sem bekepzelt,sem bunko,sem buta. Megis a lanyok kvanak neznek (nincs is baratnom) a pasik is beszolnak mert mindegyiket lerazom. utalnak az oregasszonyok is. ezert leszoktam a sminkrol,mostanaban csak adidas melegitoben jarkalok. nem sminkelek,csak kivasalom a hajam (sajatom mar fenekig er)de meg igyis irigyek ram es bantanak. Miert baj hogy valaki szep? Nektek vannak hasonlo eseteitek?

2018. febr. 12. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%

Ne törödj a bunkókkal, irigységből teszik meg azért mert már sajnos kevés olyan nő van mint te aki igényes és ad magára mert lassan már a nőket nem is lehet megkülönböztetni a fiúktól olyan egyformák!


Nekem mindég is a szép nőies nők jöttek be és örülök hogy vannak még ilyen lányok!


F/42

2018. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenéznek,hanem irigyek.
2018. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Honnan veszed, hogy szép vagy? Mondták, vagy csak te gondolod így? Mert ez nem derült ki.

A szépség elég relatív. Van, aki azt hiszi világszépe, holott a sarki boltban dolgozó mackónacis lány sokkal szebb nála.

A leírásod alapján nem a "szépséged" miatt nem kedvelnek, ott valami más lesz a háttérben. Valszeg olyan a személyiséged, viselkedésed, mint egy tanyasi parasztnak, vagy éppen bunkó vagy, esetleg röhejesen nézel ki a műkörmöddel meg a feszülős "zara,bershka,reserved szoknya" ruháidban.

Attól még, hogy valaki szép (vagy annak hiszi magát) az nem jelenti automatikusan azt, hogy mindenki imádni fogja.

2018. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát tény hogy vannak akik képesek azért leqrvázni az embert mert kicsit feltűnőbb a körme de amúgy semmi más olyan nincs rajta egyik ismerősömmel pl történt ilyen. De az azért kicsit gyanús hogy téged így tömegesen utálnak elmondásod alapján. Én ismerek lányt aki szép és sokan nem nagyon bírják mert nagyra van magával. De ismerek olyat is aki szintén elég csinos de mégis népszerűnek mondható mert jófej is mellette.


Egyébként mit értesz az alatt hogy mióta melegítőben jársz is bántanak meg irigykednek. Le tudnád írni ez konkrétabban miben nyilvánul meg.

2018. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
A leírásod alapján tömeglány vagy, nem ezért utálnak. Valami más gikszer lesz ott.
2018. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Nemtom.

Jössz baxni?

2018. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
lol vagy inkabb azert neznek le mert egy ostoba felszines kis szuka vagy. massal sem vagy elfoglalva, mint a kulsoddel. erettsegi meg van mar?:D
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Irigyek rád, csíplek
2018. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a leirasodbol csak az jon le, hogy egy buta bekepzelt kis p%csa vagy.
2018. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!