Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek az alakomnak...

Hogy öltözzek az alakomnak megfelelően?

Figyelt kérdés
Alapvetően elégedett vagyok az alakommal, homokóra vagyok, (90-es csípő, 94-es, C-D/75 kosaras mell, 63-as derék), azonban van rajtam felesleg, ami főleg a hasamon feltűnő. 168 cm magas vagyok. Nem tudom, hogy a lazább vagy nőiesebb stílus áll-e jobban, nincs kiforrott stílusom. Mit viseljek szerintetek? Sokszor megkapom, hogy nagyon minimalista és letisztult a ruhatáram, ezen is szeretnék változtatni.
2018. febr. 13. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hasat leginkább a kismama fazonú felsők takarjak jol(mellnel huzott, hasnal lazább fazon)

Esetleg bevethetsz még alakformalo alsóneműt is, ami lefogja a hasad.


Azt nem tudjuk megmondani, hogy milyen stílusú ruhákat hordj, hisz nem is ismerünk. Alapvetően a minimalista ruhakkal sincs baj, mert kiegészítőkel fel lehet dobni, vagy pl egy egyszerűbb alsohoz egy extrább felső is fel tudja dobni a szettet.

Nézz szét a kornyezetedben vagy pinteresten, híres emberek közt stb es onnan tudsz inspiralodni. Vagy meg youtube-ot is tudom ajánlani.

2018. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a minimalista öltözködést mert letisztultabb és elegánsabb általában. Kiegészítőkkel lehet feldobni vagy egy jó kabival.
2018. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is fontos hogy kényelmesen érezd magad a ruhádban, mert ha nem az látszik.
2018. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo alkat vagyok mint te, sokat keresgeltem mar. A kismamaruhat felejtsd el, terhesnek fogsz kinezni benne (meg amugy is bena). Amit viszont erdemes kiprobalnod, az az ugynevezett skater dress, mar ha szeretsz ruhat hordani. A felso resze szuk, koldok magassagaban van rajta varras, onnan bovulo szoknya combkozepig. Rolam 5-6 kilot san leveesz, igaz, feketet hordok, fekete harisnyaval, de a legjobb ruha a vilagon :D (new yorkerben most 3000 forintert vannak). Amugy a cicanadrag-fenekig ero nem szuk, de testhezallo hosszu felso is kedvenc parositasom.
2018. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, nagyon sokat segítettél!
2018. febr. 18. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!