Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardrób rendezés után leselejt...

Gardrób rendezés után leselejtezett dolgokat hol érdemes árulni? Vagy mit csináltok ezekkel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Gardrobcsere oldalán


Vagy ha fővárosi vagy akkor minden hónapban kétszer szokott lenni gardrób közösség vásár a Dürer kertben. Ebben a hónapban 25.-én lesz. A facebookon megtalálsz minden velük kapcsolatos infót

Esetleg a jófogás is jó lehet de a gardrobcsere szerintem jobb online piactér ruha eladás tekintetében

Esetleg még oda is adhatod rászorolúknak. Van csomó szervezet aki szivesen veszi ha ruhákat is adományoznak.

2018. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Gardrobcsere vagy jofogás. De az az igazság, hogy használt ruhát nem igazán vesznek az emberek, még ha jó márkás is. A gardrobcserén is mindenkinek csak az új és márkás kell, természetesen a legutolsó divat szerinti, és persze majdnem ingyen. Én inkább beviszem a h&m-ben, nem tartogatom hónapokig évekig otthon.
2018. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gardróbcsere.hu, boltkórosok facebook csoport. ha alternatív stílusú ruhákról van szó, akkor Eladok-veszek ,, hippy-goás" ruhák,kiegészítők facebook csoport
2018. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!