Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még OLCSÓ kilós turkáló...

Van még OLCSÓ kilós turkáló budapesten?

Figyelt kérdés

Ajánlották a Humana vintage nevű turkálót , és ma el is mentem, de mint manapság a legtöbb turkálóba, itt is nevetségesek voltak az árak, ahhoz képest hogy HASZNÁLT ruha.

Kb 7-8 éve rendszeresen csak turkálóba jártam, és akkoriba még nagyon sok olyan volt ahol 300-400 ft/ kg áron kaptam a ruhát, de ezek bezártak, és sehol sem találok sajnos.

Mindemellett attól tartok, hogy akkora divat lett hirtelen ez a turkáló mánia, hogy az összes felemelte az árát, és egy használt ruha ma már ugyan annyi mint egy új.

Léteznek még 300-400 ft/kg-s áron működő turik??



2018. febr. 14. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A háda már nem turkálóként határozza meg magát, hanem ruhamárkaként, a facebook oldalán sem "second hand" a besorolás, hanem "brand". Van, ami megéri, de pl. a Primark nagyon olcsó Angliában, és nem kéne durván felárazni a termékeit. Főleg, hogy sok magyar jár Angliában és látja, mibe kerülnek ezek újonnan, de akár az orsayt stb. is látja itthon, szóval simán észreveszi, hogy át akarják ejteni az árakkal a turiban.
2018. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

7.vagyok. A Hada tényleg vicc. De ezt hozta hogy divat a turi és tényleg szinte az összes plázában van már. Arról ne is beszéljünk hogy szinte az összes minőségi turi bezárt már Pesten.... pl. RENOVALAS és a teso üzletei (Luna, Ruhagaleria....a Mirá meg azt hiszem küszködik....)


Én ha néha megyek akkor Humana. Legdragabb napokon 1200/db a maximum ár. De olyankor a télikabát és a táska is annyi. A cipő ami lehet drágább de az is kB 2000ft ami drága ott. De azt még sosem vettem turiban.

A Hada nevetséges, a Hada webshop is.

Ha ruha kell akkor a H&Mbe megyek, ha meg csak vennék valamit akkor Humana.

2018. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: Én is ezt vettem észre pontosan, amiket leírsz.

Meg még a Cream hálózat van, de már csökkent a nyitva tartási ideje, pl. vasárnap ki se nyit.

2018. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

A legolcsóbb és legkirályabb turi budapesten a Humana (azok amelyikek nem vintage-ek)

Már írták az előzők is, de adok bővebb konkrét infót:

Kéthetente ilyenek az árak hogy:

Szerda-csütörtök minden 300Ft a boltban (cipők dzsekik télikabátok plüssállatok az egész bolt)

Péntek: minden 200 (de a fél bolt lezár, de így is rengeteg ruha marad, én ilyenkor szoktam és márkás színes ruhatárt sikerült felfedeznem)

Szombat: minden 100Ft (viszont 3kor bezár a bolt!)

Ha most olvasod, ez pl.egy ilyen hét, innen ki tudod számolni, de a Humana honlapján minden fenn van.


A legjobbak címei:

1094 Ferenc krt.25. (Négyeshatos)

1119 Tétényi út (zöld metró és az ott lévő kihalt épület emeletén eldugva egy hatalmas nagy olcsó turi)

1081 Rákóczi út 63. (Szerintem ez a legjobb gyönyörű hibátlan pl. Bershka hosszú vörös kisestélyit vettem múltkor)


Ezen kívül még a Cream a Wesselényin szintén minden 400 az emeleten minden 200Ft áron ad ruhákat, ott is lehetnek gyöngyszemek.

2019. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!