Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki rendelt már...

Van itt olyan aki rendelt már valamit a Deichmann online shopjából?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
En rendeltem mar par eve. Gyorsan szallitanak, ertesitest is kapsz rola
2018. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Van esetleg valami konkrét kérdésed?

2018. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem. 2 nap múlva kiszállították.
2018. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen már vagy 3 éve csak onnan veszem a cipőimet már kb vagy 30× rendeltem onnan persze nem mindet magamnak nagymamámnak nagypapámnak anyu, apu, stb szerintem minden korrekt és én mindig bankkártyával fizettem ki a a minap is rendeltem egy Adidas cipőt amit megrendeltem csütörtök reggel péntek 2 óra körül már itt is volt!

A minőséggel sincs szerintem gond dár ott is úgy van hogy ami drágább az gondolom tovább bírja Nike Adidas, és szerintem a cipők kifejezetten olcsóak is ugyan pl egy másik oldalon egy olyan Adidas pl amit én vettem 17k ért az ott lehet lett volna 30k is és vannak még olyan kisseb márkák is mint pl a vty ez a legolcsóbb az oldalon ez hamarább szétmegy mint a nagyobb társai de még így is sokkal jobb mint a kínai!

A CSerével visszaküldéssel sincs semmi én kb 3÷ küldtem vissza 2× azért mert nem volt jó a méret 1× meg azért mert hibás volt a cipő vagyis egy 46 os cipőben 44 talpbetét volt így az nagy lett ilyenkor általában vissza utalják a pénzt a számládra és utána megrendeltem a megfelelőt!

Ja és képzeld olyan is volt azt elfelejtettem mondani, hogy növeljem a bizalmadat, hogy vettem egy fila maga szárú cipőt ami nem is volt sok mert kb 6-7 ezef volt ami szétment 2 hónap alatt és bevittem a deichmannba, hogy ennyi idő alatt hogy szétment azt mondták oké a pénzt már nem adták vissza de annak a cipőnek az eredeti árát amiért vettem levásárolhatom így még tettem hozzá és vettem helyette egy jobbat remélem tudtam segíteni

2018. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!