Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre túl sok egy ilyesmi...

Esküvőre túl sok egy ilyesmi ruha?

Figyelt kérdés

Két képet találtam. A hosszuk hasonló az én ruhámhoz illetve az is hogy húzott a szoknyarész, csak ezeken nem valami szépen oldották meg, az enyémen pedig szép. Valamint még az én ruhám is ilyen fényesebb anyagból van.

[link]


[link]


Tulajdonképpen két ruhám van, csak ez jobban tetszik. Viszont a vendégek nem nagyon szoktak kiöltözni, így ez már lehet hogy sok lenne egy falusi esküvőre. Főleg úgy hogy nem ismerem a házasodó párt. Szóval csak kísérő lennék.


2018. febr. 15. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Sok és eléggé ki is ment ez a stílus már a divatból.
2018. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Háááát, szerintem nagyon sok. A koszorúslányokat és a közeli családtagokat sem illik túlöltözni, ugyanúgy, ahogy a menyasszonyt sem.

Ennél sokkal visszafogottabbat kéne keresned, ha még a párt sem ismered, akkor nem is kell annyira kiöltöznöd.

Semmiképpen ne ilyen fényes anyagú ruhát válassz, a hossz okés, ha lehajolva sem lógsz ki belőle, de ne legyen ilyen cicomás.

Valami egyszerű, egyszínű, lágy anyagú, gondolom tavaszi esküvő lesz.

2018. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem valami egyszerűbbet, visszafogottabbat válassz
2018. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Köszi. Csak ez a ruha jobban tetszett, azért kérdeztem rá.
2018. febr. 16. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

En siman felvennem. :)

Nagybatyamek eskuvojen kisestelyiben voltam, es szimpla vendegkent.

(Tobb embertol is megkaptam, hogy csak azert nem mondjak, hogy en vagyok a megszebb, mert nem illik. )

De megkerdeztuk az eskuvo elott, hogy jo lesz-e ez a ruha, vagy keressunk masikat? Egyhanguan mondtak, hogy tokeketes, szep. :)

2018. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!