Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha azért nem merek magam...

Gáz, ha azért nem merek magam lenni, öltözködésileg, mert félek, hogy a családom elítél?

Figyelt kérdés
Szóval én mindig is inkább a fekete ruhákat szerettem, nem az ilyen rózsaszín szrokat. Tetoválást imádom, és a fülltágító is nagy álmom, de ezeket nem merem bevállalni, mert nekem a családom nem ilyen 'merész'. Illetve az apám még igen, mert ő is rock-ot hallgat mit én, de a fülltágítóért pl nagyon nincs oda. De azt hiszem ,hogy lassan kezd beletörődni, hogy nem az én stílusom ez a rózsaszín szeretek mindenkit cuki vagyok dolog. Nyáron felvágattam hátul a hajam és most elkezdtem a fülltágítót, veszekedtünk is miatta, de beletörődött, de a család többi tagjátok eléggé bevagyok tojva, mert ők ezeket nagyon nem pártolják.. Nem tudom, hogy inkább nézzek ki úgy ahogy jól érzem magam, vagy nekik tegyek a kedvükre..

#stílus #család #rockerstílus #rocker-lány
2018. febr. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szard le ki mit gondol. Lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Semmi köze senkinek, hogy miben öltözködsz, még családodnak sem. Ne tegyél a kedvükre, éld a saját életed.
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megfelelned senkinek, csinálj amit akarsz
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is azt az elvet élem, hogy 'my body, my art' de sajnos túlságosan számít nekem a véleményük, bár már egyre jobban úgy vagyok vele, hogy így nem érzem jól magam, nem érdekelnek úgy fogok öltözködni ahogy én szeretnék
2018. febr. 17. 18:42
 4/8 anonim válasza:

Ha ma már nem is, de ez a stílus a lázadást képviselte.

Nincsen beleszólásuk.

2018. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj a véleményüktől. Tudod egyik füleden be a másikon ki...úgy öltözködj ahogyan jól érzed magadat. Nem nekik hanem magadnak kell, hogy megfelelj


Én is megvívtam és megvívom a csatáimat a családommal a külsőm miatt. Apám pl megvert mert piercinget mertem szuratni 20 évesen.

Nem tetszik nekik hogy a gothic szubkultúrát és a black metált szeretem és sötét ruhákban járok. De ez van. Ettól még a lányuk maradok. Már figyelmen kívül hagyom a papolásukat a külsőmről. Apám amúgy nehezebben viseli ezt. Beszólogat meg nem engedi, hogy oldalláncal vagy szegecses övvel beüljek a kocsiba. De pont leszarom a véleményét.

2018. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maradjál inkább középen szerintem. És akkor némileg meg is éled magadat, és nem is szednek szét annyira a családban.

Amúgy eszembe juttattál egy korábbi kérdést; én is írtam pl alá

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja ez az én kérdésem volt :D
2018. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Érezd jól magad a bőrödben de fontos hogy gondold végig mert a bakancsot leveheted de tetko az megmarad halálod után is XD a fültágítót meg drága műtét helyre állítani a lényeg hogy ne bánd meg ha megteszed s szard le ki mint gondol mindig lesz olyan a családba aki vmiért beleköt a másikba még ha "normálisan" is néz ki az ember

Szval hajrá kislány!!!

(remélem lány vagy s nem fiu ként öltöztetnek rózsaszínbe XD)

2018. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!