Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor harisnyát zoknival...

Amikor harisnyát zoknival vesztek fel, a zoknit le szoktátok venni bent?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy felveszek harisnyát rá egy zoknit húzok, úgy bújok a cipőmbe. viszont mivel egész nap benne vagyok, ezért le szoktam venne a zoknimat és csak a harisnya van rajtam, más hogyan szokta?

2018. febr. 19. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Én akkor, ha lefekszem, ledőlök pihenni, akkor levetem, melegszik csak a lábam benne, ha koszos, büdi nyilván leveszem, de akkor már a harisnyával is ugyan ez.
2018. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Irodában dolgozom. Ha hideg időben van rajtam harisnya és zokni is, akkor leveszem a zoknit napközben, mert cipőt is cserélek.

Ha valamiért nem cserélem le a csizmám körömcipőre (ez nagyon ritka), akkor a zoknit sem szoktam levenni.

2018. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A harisnya és zoknival nem szokott nektek büdi lenni?? v kilyukadni?
2018. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Harisnyára minek zokni?

Kissé zokni szandál párosítás szaga van.

Egyrészt csúszkál a cipőben, volt mikor teljesen lecsúszott a cipőbe a zoki, másrészt meg a kettő együtt túl meleg.

2018. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó hallottál már olyanról hogy valakinek túlságosan fázik a lába? Mert én pl ilyen vagyok. És igen szoktam harisnyára zoknit fel venni és soha nem csúszik le (nem tudom te mit csinálsz).

Ha hazaérek akkor szoktam levenni. És büdös se lesz a lábam.

2018. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem veszek harisnyára zoknit, akkor már leggingst hordanék. De nem venném le a munkahelyemen a zoknimat.
2018. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem veszem le, bár a harisnyám is olyan, hogy nem ér végig a lábfejemen.
2018. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

6.

Az a te bajod...

Akkor vegyél vastag harisnyát és nem fog fázni,amúgy a nejlonon a pamut csúszik és ez a magyarázat rá hogy nálam állandóan lejön a zokni.

2018. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Képzeld el "kedves" 9-eske hogy vatsag harisnyát hordok. Amúgy ha nejlont veszek fel akkor se csúszik le a zokni. Az meg hogy bunkó paraszt vagy az meg a te bajod ;)
2018. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!