Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor harisnyát zoknival...

Amikor harisnyát zoknival vesztek fel, a zoknit le szoktátok venni bent?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy felveszek harisnyát rá egy zoknit húzok, úgy bújok a cipőmbe. viszont mivel egész nap benne vagyok, ezért le szoktam venne a zoknimat és csak a harisnya van rajtam, más hogyan szokta?

2018. febr. 19. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Általában magamon hagyom a zoknit is. Többnyire közepesen vastag (80 denes, ha minden igaz) harisnyát szoktam felvenni nadrág alá. Így bent sem sülök meg benne.
2018. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vastag bordázott harisnyanadrágot hordok télen de én zoknit is veszek hozzá, és nem vetem le csak ha haza mentem, én elég hűvös helyen dolgozok! 35F.
2018. febr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Ritkán veszek harisnyára zoknit, de ha igen, akkor leveszem a cipővel együtt. Mert ugye a harisnya anyaga (nejlon) nem szívja magába a nedvességet, a pamut meg igen, így sokkal komfortosabb. Amúgy is szeretek harisnyában lenni, mert (a jó minőségű vékony harisnyákkal) olyan, mint ha nem is lenne a lábamon semmi, viszont nem taoad bele a lábam a cipőbe.
2018. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%

13!

Teljesen igazad van mindenben amit leírtál a harisnyával kapcsolatban, csupán pár buta hiú férfin szoktam kiakadni akik a hiúságuk miatt kimaradnak ezekből a komfortokból és praktikákból.

2018. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom hogy mi a bajuk nèmeik fiunak/fèrfinak a harisnyanadrággal?!

Szerintem meg teljesen rendben van èn nagyon règóta hordok fèrfi lèttemre tèlen vagy ha hideg van harisnyát, nekem igen kènyelmes főleg ami lábfejes.

2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!