Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van tele valakinek...

Miért van tele valakinek ilyen képekkel a facebookja, ha a való életben nem így öltözik?

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk. Facebookon a képeken szebbnél szebb ruha van rajta,mindig más magassarkúvak. Egyetemre meg jó, hogy sokszor jár ruhákban, de semmi extra, fekete, bordó ruha, poncho, blézer, lapos csizma, balerina vagy néha magassarkú bokacsizma. Képeken látszik, hogy ki van festve, hétköznap meg nem sok smink van rajta.
2018. febr. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem az egyetemre tartogatja azokat a ruhákat, van élete azon túl is. Meg hát, oda tanulni jár az ember.

Nekem is vannak szoknyáim, egyberuháim, egyetemre mégis farmerben járok.


De téged ez miért is zavar?

2018. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak kíváncsivá tett
2018. febr. 22. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem jöttél még rá hogy a Faszbook meg az Instaszar arra van hogy mindenki a tökéletes életét (inkább annak látszatát) a képébe tolja a másiknak? Látsszon hogy van pénz lóvéra, az meg mindegy hogy a valóságban egy egyszerű szakmunkássegéd vagy anyuci-apuci pénzén élősködő páwa vagy tiniprosti... Ismerek ilyet, minimálbért keres az ember 8 általánossal aztán a fosbúkján meg csak öltönyös képe van.
2018. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek van kedve szerinted minden nap kipingalnia magat? Meg egyetemre nem azert jar, hogy pasizzon (gondolom en), hanem tanulni.

A kozossegi halo meg mar teljesen mas, uj embereket megismerhetunk, es fontos az elso benyomas. Oda termeszetesen jobb, elonyosebb kepeket rak ki magarol, mint ahogy valo eletben nez ki. Ez nem csak nala fordul elo, legtobb ember ilyen facen, instan, stb.

2018. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A képeit nyilván nem az egyetemen lövi, hanem nyaraláskor, buliban, kikapcsolódáskor stb, olyankor meg egész máshogy öltözködik az ember lánya, mint suliba.
2018. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként ugyanúgy öltözködtem suliban is, mint mikor elmentem valahova este, vagy nyaralni.

Több lányt is ismerek akik egyetemre is sminkelnek és nőies ruhákat hordanak. Szóval azért bőven akad olyan is aki nem csak beesik tanulni valami göncben.

2018. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam én sem, hogy úgy jár az egyetemre, mint a csövesek, így is jobban öltözik, mint a többi csaj, csak nincs annyira kiöltözve, mint a képeken.
2018. febr. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!