Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen erősen tartó melltartót...

Milyen erősen tartó melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
C kosárra szeretnék, lehetőleg olcsót. Mire figyeljek, amikor vásárolok? (Vastag pánt ilyesmi.)
2018. febr. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amelyik tetszik. Ha ott vagy, már látod hogy erős-e
2018. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz a méret. Hiába veszel 15 ezres melltartót akármilyen vastag pánttal, ha nem jó a méret, semmit nem fog tartani.
2018. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pánt anyaga fontos inkább, mennyire nyúlik, a vállpántnál a csúszócsat mennyire surlódik (van ami olyan sima anyag hogy minden használatnál vissza kell állítani) de legfőképp arra figyelj hogy kényelmes legyen, ne vágjon be fent a mellbe, ne álljon el, nekem sok melltartó túl hegyesnek érződik, a hátsó pánt akkor jó ha a legnagyobbra állítva pont jó mert nyúlni fog.

A h&m-ben vannak egész jók, nem is túl drágák, a triumph is csinál jókat bár elég borsos áruk van illetve a Sloggi valahol a kettő között, az a baj hogy utóbbi változó, van egy szipi-szuper melltartóm tőlük, meg egy másik aminek annyira nyúlik a pántja hogy vagy 15 centire el tudom húzni magamtól (nem nagy, a méret jó csak nyúlós) kisebbre varrattam akkor meg az eleje kezdett el szétszakadni...

2018. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oyshoban vettem egyszer nagyon jot 5000 ft körl. Széles hátpánt, erös vállpánt. Minöségi. Csak az a baj, h ha jol tudommax 85ös (talán 90) méretig vannak, nem tudom, az elég e neked.
2018. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha erős tartást akarsz, nagyon figyelj arra hogy a hátmérete ne legyen nagyobb mint kell. Az tartja a melled 80%-át, nem a vállpánt. Minél szélesebb a körpánt, annál kevésbé vág be és annál jobban tart az is. A vállpánt is jó ha erős és ott is a szélességgel nő a komfort is. Nézd meg a Gaia, Krisline, Gorsenia márkákat is, mert szépek, jók és nem olyan drágák. De azokból sztem inkább D kosarat keress mert kisebbek kosárban.
2018. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!