Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordják a push-up...

Miért hordják a push-up melltartót, mi értelme van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tudom hogy a push-up nagyobb mellet sejtet de mire jó ez? A kis mellet miért a melltartóval akarják nagyobbnak látszatni? És a lógó melleknek mi köze van mind ehhez?

2016. jan. 9. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

1. Mert sejtet

2. Mert a fiuk a nagyobbat szeretik

3. Mert a lógó a feszes keblek látszatát kelti.

Te meg minek kérdezel ilyet....

2016. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert sajnos keveseknek jutott nagy mell. Szerintem szörnyű átverés, bár legtöbbször látszik, hogy az van rajta és valójában nincs akkora melle.

25F

2016. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki elégedetlen mert kicsi a melle, azért hordja. Akinek lóg annak felnyomja, nem lóg tőle, kereknek látszik. Akinek olyan a melle mint nekem, formára kis fagyitölcsér, annak a sima melltartó nem is jó a mellére, mert nem olyan forma, csak a push up félig agyonszivacsolt melltartó jó sajnos. Télen mondjuk jó meleg. De nyáron..... fujj de utálom.
2016. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Elég nehéz másmilyet venni manapság.
2016. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
mert a fiúkat átb@-szni jó,és utána sirni is amikor kérdőre von.
2016. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert szégyellik a kis melleiket. Nekem nem is a push uppal van bajom, hanem azzal, hogy pár éve alig találtam olyan 70/A-s melltartót, amiben nem volt 20 kiló szivacs. Egyszerűen tököm kivan, hogy nem lehet elhinni, hogy valaki nem akar nagyobb mellet. Szerencsére az utóbbi pár évben felfedeztem pár helyet, ahol lehet olyan "kislány" melltartót kapni, ami nem hello kittys, szóval huszonévesen is felvehető és nincs benne szivacs.
2016. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
93%
Szerintem inkább hordjon a lányom (ha lányom lesz) ilyen melltartót, minthogy szilikon ciciket akarjon. Bár remélem nem lesz önbizalom hiányos. Egyébként vagy azért hordják, mert kényelmes/nem fogadja el magát/azt akarja, hogy a fiúk megbámulják őt/a lányok nevetik ki a "kis" mellei miatt (osztálytársak,stb.) (a lányoknak általában bajuk van magukkal, lehet az ducibb, vékony, nagy mellű, nagy fenekű, kisfenekű, kismellű és próbálják korrigálni azt, ami nem tetszik magukon=>push up,vatta zabálás,sírva csoki meg fagyi zabálás este 11kor, de ami igazán segítene, az egy jó pszichológus!)
2016. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Scav ***** válasza:
85%
Nem értem a csajokat, annyi az önbizalomhiányos... push-up-ot felveszi, aztán a tapasztalatlanabb fiú (aki nem látja át a dolgot) nyálcsorgatva megközelíti a csajt. Majd amikor vetkőzés van, jön a pofára esés. Ehelyett nem kéne a push-up és akkor az megy oda a lányhoz, aki tényleg meg akarja ismerni a személyiségét és/vagy a kis melleket szereti és/vagy nem érdekli a mellméret.
2016. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A nagy mellű lányok miért hordják? Például most alakulóban vagyok 1 csajjal 90D-s mellei vannak és mindig csak push-upot hord.
2020. jan. 15. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért, miért... Amiben nincs szivacsréteg, nem ad olyan tartást, nem ad formát, és a legtöbb még át is látszik.

Átlagos méretű melleim vannak (80C), nem nyomom az agyamig fel, de egy vékony vagy közepes szivacsréteghez ragaszkodom én is.

2020. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!