Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vettétek az ilyen stílusú...

Hol vettétek az ilyen stílusú egyberuháitokat?

Figyelt kérdés

Tudom, még nincs nyár, de lassan kezdenek megjelenni a nyáriruhák a boltokban.

2 éve minden teli volt velük, idén viszont egyet se látok, ami tetszene


Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]


2018. febr. 22. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Orsay, promod, reserved,mohito, én ezeken a helyeken vettem már hasonló stílusú ruhákat.
2018. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rászánnám az időt és minden boltok végigmennék. Amikor én kerestem nyári ruhát, akkor én is így voltam vele, hogy egy csomó boltban néztem és nem volt olyan, ami minden szempontból megfelelt volna. (Magas vagyok és általában túl rövidek nekem azok a szoknyák, amik másnak tökéletesek) Már mindent végig néztem és az utplso boltban akartam rá a tökéletesre, szóval nem bántam meg a ráfordított időt. De az előttem hozzászóló jókat írt, nekem is kapásból az Orsay, Mohito, Reserved ugrott be, de a Camaieu-ban is szoktak lenni szép darabok. Meg persze a turkálók, ha van türelmed ott lehet a legszebb dolgokra találni, tavaly 360 forintért vettem egy olyan ruhát, ami a boltban minimum 6 ezer lett volna. (Még a címke is rajta volt,annyira új volt)
2018. febr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést az elírásokért, a telefonom mindig átírja a szavakat, értelmetlenné téve a mondatot. :(
2018. febr. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
H&M-ben is láttam már hasonlót
2018. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!