Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 év körüli nők, ti hordanáto...

30 év körüli nők, ti hordanátok ilyesmit?

Figyelt kérdés

30 év körüli nőktől kérdezném, hogy ti felvennétek ilyesmi horgolt kendőt? Nem pont ilyen színben esetleg?

És ha igen, akkor ezt hogy kell hordani? :) Kabát alá és meg kell kötni, vagy hogy??

Mérete kb 140x60 cm egy ilyen kendőnek.

[link]


2018. febr. 24. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilvánosan nem hordanék, mert szerintem nagymamás/kismamás, max. otthon a szabadnapomon magamra venném, miközben egy bögre forró teával filmet nézek vagy olvasok.
2018. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha más mintájú, szinű lenne és te készitetted?? :)
2018. febr. 24. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az egyes véleményét, én sem hordanék ilyent. Saját magam sem készítenék ilyent, mert nem tetszik.
2018. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg szövetkabát vállán nem lehet rossz. Nagy sállal szoktak ezt csinálni.

Bentre nem tudom elképzelni pl. munkahelyen. Ha hasonló tetszik, akkor poncsó.

Valamint nekem is tetszik otthon olvasáshoz vagy terszon bebugyolálni magunkat.

27n

2018. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bőrdiszműboltban dolgozok, és változatosságképpen szoktam kendőt is teríteni a hátamra, alatta derék alá érő pulcsi van. A jövő héten valószínű, hogy nem lesz elég a kendő sem.
2018. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagymamásnak hat, mintha kötött terítő lenne. Személy szerint nem venném fel.
2018. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 10 eve volt egy szep rozsaszin poncsom,de csak parszor volt rajtam, valahogy nem az en stílusom. Igy en max salkent hordanek ilyen kendőt, bar kicsit nagy:) De ha Neked bejon ne érdekeljen mas véleménye :) 31N
2018. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért szerinted én hogy hordanám? Sálként természetesen.

nem is a fejemre húzva :)))

2018. febr. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!