Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a tanárnak, ti sem hordanátok melltartót?

Figyelt kérdés
utolsó évem van suliban. Sajna nem sokat nöttek melleim sajna,ezért nagyon ritkán veszek fel melltarót,amugysem szeretem,nem érzem magam kényelmesnek. Sajnos problémám is már volt belöle,az osztalyfönököm még a szüleimet is behivta ezmiatt. Normálissan öltözök,nem kihívóan,tehát nem értem az érvelését...vagy? kötelezö melltartót felvenni??

2017. dec. 4. 01:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hozzáteszem,19 vagyok
2017. dec. 4. 01:49
 2/16 anonim válasza:
5%

Én mondjuk fiú vagyok, és mélységesen ellenzem a melltartó és a tanga, francia bármilyen más alsónemű használatát.

A természetességre törekedj, nem kell bugyi se, minek?

butaság.

2017. dec. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk nekem 19 éves végzősen már azok a B-s melleim voltak amik ma is így természetes volt a melltartó, de én már 15-16 évesen az AA-nak is alig betudható melleimre is topot hordtam mert különcnek éreztem magam nélküle, meg úgy irigyeltem a már akkor B-C kosaras kortársaim hogy inkább azon gondolkoztam hogy pushup-ot vegyek, minthogy semmit:/ szóval én meg pont a másik véglet vagyok...

Szerintem ha a melltartó kényelmetlen meg sok, akkor próbálj meg te is topban járni :)

2017. dec. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
23%
Lányok, higgyétek el, hogy a melltartó csak ront az összképen. Egészségtelen. A méret most mindegy, A-s, B-s, C-s tökmindegy. Nem kell és kész. Nekem legalábbis jobban tetszik ha nincs rajtatok.
2017. dec. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

így van, nem kell a melltartó, bugyi se kell. De a legjobb h ruha sincs rajtuk ugye? Végülis minek!?


öcsém, a sötétség itt komolyan -.-

2017. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Aki azt írta, hogy nem kell bugyi, az elég retkes lehet. Meg egy idióta.

A melltartó nem mindig kényelmes, de sok olyan van ami jó minőségű és gond nélkül viselhető a mindennapokban.

Szerintem nagyon csúnya amikor egy lánynak/nőnek lifegnek a mellei ide-oda, az olyan parasztos, igénytelen.

Semmi bajod nem lesz ha felveszel legalább egy sportmelltartót, nem vagy már 11 éves kislány, öltözködj felnőtt módjára. Akkor is ha nem a hasadig ér a melled.

35N

2017. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

A magam részéről nem tartom ízlésesnek ha egy nőn nincs melltartó és a bimbi karcolja belülről a pólót :) Akkor is, ha nincs nagyon mit tartania, szerintem egy igényes nő ad a fehérneműre. És biztos hogy mindenkinek létezik kényelmes, csak meg kell keresni.


37f

2017. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Nem nőről van szó, hanem legjobb esetben is egy 18 éves lányról.

Középsuli vagy általános?

Egyébként nem kötelező melltartót felvenni. Némelyik hájas fiúnak nagyobb melle van, mint egy kisebb mellű lánynak, ennyi erővel ők is hordjanak lol.

2017. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a merevítő nélküli melltartót, az sokkal kényelmesebb, mint a másik.
2017. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna. :D Mi a tökömnek az a szoros vacak, elég a trikó. Az öltözőben meg csak lányok vannak, ha meglátják mi lesz? A tisztelt igazgató meg kipróbálhatna egy kemény, szorító, pocsék anyagból lévő förmedvényt. Ne foglalkozz vele, ha nem látszik semmi ne érdekeljen. Mit tud csonálni? "Tisztelt bíróság, az elítélt melltartó nélkül merészelt iskolába menni. Földet rá. Ja igen és még csak véletlenül sem bámultam, hogy észrevettem." Én azóta hordok melltartót, hogy elkezdtem futni. Ezek a csipke mentes spormelltartók olyanok mint egy sima trikó aminek levágták az allját. Ha ettől megnyugszik a lelke akk próbáld ki.
2017. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!