Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ha térd-, bokafix van...

Lányok! Ha térd-, bokafix van rajtatok, és kilyukad, vagy felfut a szem az egyiken, akkor mindkettőt kidobjátok, vagy csak a lyukasat?

Figyelt kérdés
Én csak a lyukasat szoktam, de múltkor az egyik barátnőm méltatlankodott ezen. Aztán elmondtam neki, h azért szoktam így, mert általában 2 pár van egy dobozban, így ha az egyik tönkre megy, még mindig van 3db, így jobban ki tudom használni, mert ha a másik párból is csak az egyik megy tönkre, akkor így lesz egy harmadik is. Meg amúgy sem szeretek pazarolni.. Más is van így ezzel, vagy tényleg én vagyok egy picit zakkant?

2018. febr. 24. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a lyukasat szoktam. Többnyire ugyanazt a márkát veszem feketében vagy barnában, úgyhogy a szín is is teljesen passzol, van hogy az egyik dobozból csak 1 marad akkor a kövivel párosítom. Ha valami extra díszítés van rajta akkor szoktam csak kidobni, mert azt már nem tudom utána párosítani, de ilyet ritkán veszek meg az többnyire combfix. Nem gondoltam hogy ez fura lenne :D
2018. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a lyukasat dobom ki. De nekem általában 8 pár tuti van otthon, egybe ömlesztve a fiókban.
2018. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam volna, de hát beszóltak érte, így gondoltam megkérdezem. Én nem tartom ömlesztve őket, mert azt már megfigyeltem, h hiába testszínű, sokszor tök más az árnyalata, és azt olyan cikinek érzem. Bár, tudom sokan észre sem vennék, de én elég hülyén érzem magam akkor is...
2018. febr. 24. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen logikusan gondolkodsz. Én szinte csak zoknit hordok, de volt már, hogy volt 2 pár ugyanolyan és amikor kilyukadt egy, csak azt dobtam ki, hasonló meggondolásból. Hogy ez miért fáj másnak, fel nem fogom.
2018. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Logikusan gondolkozol. Én kidobom a párját is mert nem szeretem ha valami nem párban van. Pár havonta takarítok és akkor ki szoktam dobni a páratlan zoknim, combfixem akkor kidobom. Hülye szokás de ez van.
2018. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*és akkor ha van páratlan
2018. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azokat dobom ki párban, amiknek amúgy nem lenne másik félpárja.

Tartaléknak teljesen jók

2018. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!