Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » -5, - 10 fokban sapka nélkül,...

-5, - 10 fokban sapka nélkül, nyitott kabátban? Még nézni is rossz! Vélemények?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Már megint mással törődtök. :"D El sem tudom hinni, hogy valakinek annyira szar élete legyen, hogy mások öltözködésével foglalkozzon. Nekem persze mindegy. Pont leszarom, hogy mit gondolnak rólam. Ha ezzel tudlak idegesíteni, akkor az még jobb. Amúgy köszönöm kérdésed, de nem fázom. :-)
2018. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Max annyi, hogy majd megtanulja a leckét, ha kap egy jó kis tüdőgyulladást. Többet nem gondolok :)
2018. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

"-5, - 10 fokban sapka nélkül, nyitott kabátban? Még nézni is rossz! Vélemények?"


NE NÉZD, ha zavar!


Mellesleg semmi baja sem lesz annak, aki ezt megszokta.

2018. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem láttam még így senkit -5,10 fokokban de akit nem zavar hogy tüdőgyulladást kap meg hogy megfáznak a hajhagymái és kihullik majd az összes haja nyugodtan menjen ki úgy, nem érdekel túlságosan
2018. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Torodj magaddal
2018. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
ma 16:58-as: én még életemben nem kaptam tüdögyulladást, (söt megfázva is igen ritkán voltam) és a hajam is megvan még - kb vállig ér), pedig elmúltam 60 éves, és nem szoktam ilyenkor még begombolni a kabátot, és sapkám meg egyáltalán nincs is.
2018. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, ez már kezd unalmas lenni. Most kezdjek el én is random idegeneket azzal bombázni, hogy "te, figyelj már, én nem fázom, szóval te is vedd már le az irhakabátot és usánkát, mert rossz nézni, hogy ennyire be vagy öltözve"? Köszönjük a műaggódást, de nem vacogunk, ezért nem gomboljuk be a kabátunkat és ezért nem hordunk sapkát. Harminc év alatt sosem volt tüdő- vagy mandulagyulladásom, még influenzás is csak egyszer voltam, a hajam is dús és egészséges. Sapkám utoljára gyerekként volt, annyira gyűlöltem, hogy csak addig tartottam a fejemen, amíg a szüleim szeme előtt voltam, és lám, semmi bajom nem lett.
2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
-10 fok nem olyan vészes, én se gombolom be a kabátom, ha 5 percre kimegyek. Na persze nem lennék a sok rabszolga helyében, akinek ilyenkor is munkába kell járni, órákig utazni...
2018. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

KIT ÉRDEKEL lol.


Rajtam is ma csak azért volt sapka meg sál, mert torokgyulladásom van. Egyébként meg melegem volt, és legszívesebben kigombolt kabáttal sétálgattam volna napközben, olyan szépen sütött a nap.


Nem mindenki egyformán fázós. Sőt, ha csak a boltba szaladok le, vagy átugrok a szomszédba, vagy a szomszédos buszmegállóig megyek ki, nem feltétlen bugyolálom be magam.

2018. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel? Majd, ha úgy érzi, hogy fázik, akkor jobban felöltözik! Minek kell folyton másokkal foglalkozni azt nem értem, komolyan... Sapkát én sem hordok, mert nem bírom elviselni magamon és igazából nem érzem, hogy fáznék. Nincsen semmi baj, nem vagyok állandóan beteg, hajam sem hullik stb....Ugyanakkor kigombolt kabátban már nem mennék az utcára, mert úgy már fáznék. Másnak meg még az is belefér, ez van. Nekem pl. van egy ismerősöm, aki eddig egész végig egy rövidujjú pólóban járt és most, hogy hidegebb van, felhúz rá egy melegítőfelsőt...ő abszolút nem fázik, a lakásában sem fűt, mert szerinte nincs hideg. Nem beteg...Most akkor én is cseszegessem minden hülyeséggel? Eszembe nem jutna...
2018. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!