Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » -5, - 10 fokban sapka nélkül,...

-5, - 10 fokban sapka nélkül, nyitott kabátban? Még nézni is rossz! Vélemények?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Velem előfordul néha az ilyesmi xd
2018. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én kabátot de hordok, még élek ;)
2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Engem csak azért "zavar", mert már attól a hideg ráz, ha valaki ilyen időben nem öltözik fel normálisan.

(Értsd csajok szoknya+vékony hari, srácok meg bokavillantósban) :D

2018. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És EZ MiÉRT zavar téged????

Ha nem fáznak, akkor az ö dolguk.


Mellesleg amikor én voltam tizenéves, akkor mi is szoknyában, nylonharisnyában jártunk és nem voltunk megfázva, söt ma - jó középkorúként - sincs semmi bajunk /sem nekem, sem az akkori barátnöimnek, ismeröseimnek), se reumánk nincs, se vesebajunk.


SÖT, még ma is rengetegszer vagyok télen is szoknyában, vékony harisnyával - mert nekem így tetszik, és bármilyen nehéz is számodra elképzelni, nem fázom, mert megszoktam, hogy nem vagyok agyonöltözve.

2018. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rajtam is elszörnyűlködnél... :D Sosem voltam fázós, télen is pulóverben és térdnadrágban járok, még ilyen hidegben is, nem fáztam most a -5, -10 fokban sem. Ja, és eszemet se tudom mikor voltam beteg utoljára.
2018. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2018. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!