Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti ha mentek akárhova...

Lányok ti ha mentek akárhova akkor a kényelemre vagy a csinosságra törekedtek inkább?

Figyelt kérdés

Bevállaltok egy kényelmetlenebb összeállítást is azért, hogy jobban nézzetek ki, csinosabbak legyetek, vagy inkább kényelmesebben öltözködtök?

Légyszi sok választ! :)

17-25 lányok válasza érdekelne leginkább



2018. márc. 2. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Hallgass rám, kicsit több vagyok a kérdezett korcsoportnál, ezért tudom. Nagyon csinosan, nőiesen és egyben kényelmesen öltözöm, minden alkalommal dícséretet kapok. 31/N
2018. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettő. Olyat nem húzok fel, ami nagyon kényelmetlen, mert nem fogom magam jól érezni benne, és nem leszek csinos, mert nem lesz jó a kisugárzásom.

Szóval csinosan és kényelmesen! Egyszerre. Számomra a kettő nem zárja ki egymást.

2018. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Munkahelyen a kényelmet preferálom, viszont amikor kimozdulok, programon veszek részt akkor csinosan, elegánsan öltözködök.

Mindazonáltal példának okáért kiállításra nem is vennék fel mást, mintsem kifinomultságot tükröző ruhaneműt.

A dress code-ot is figyelembe veszem.

24/N

2018. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Arra hogy jól nézzek ki. Mármint saját magam számára. Jól pedig akkor nézek ki ha jól érzem magam. Viszont egyáltalán nincs kényelmetlen ruhám, nem is tudom hogy nézhetnék ki jól miközben feszengek egy olyan cuccban, ami valamiért nem kényelmes.
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szintén csatlakozom az előttem szólókhoz!

Kényelmesen és csinosan.

Vannak nagyon kényelmes magassarkúim például, amik nagyon csinosak. Szeretem az egész ruhákat, nekem ezek nagyon kényelmesek.

2018. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Kényelmes és csinos legyen. Mind a kettő fontos. Sajnos van olyan ruhám,ami nagyon csinos,de nem kényelmes. Viszont a fogason jól mutat a szekrénybe. Sosem vettem fel,nem fogok feszengeni egy ruha miatt.

25/N

2018. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Fele-fele arány nálam: kényelmes, de nem néz ki jól, vagy jól néz ki, de kényelmetlen, fel sem veszem, még ha rohadt márkás (nővérem hozott Németországból igen márkás dolgokat, de azóta is a szekrényben vannak. Sajnálom, de én nem veszek fel olyan pólót amiből a melltartó pánt kilátszik,vagy csak félig pulcsi, vagy mi az a crop-top féleség. Vagy csak számomra túl kivágott, bár a mellem felső része sincs ki belőle, de zavar engem. Ja és ne legyen lenge vékony, zsebtelen anyag.)

Szóval nálam fontos mindkettő. Szerencsére a kockás ing+farmer+torna cipo általában elmegy mindenhová. Persze vannak nőies, hosszított poloim cica nadrághoz de azokat ritkán veszem fel.xD

2018. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%

Csinosságra. Persze alapjába véve,nem veszek meg valamit úgy hogy itt ott szúr,feszül,fura, mert hát sok értelme nincsen, de a csinosság nálam fontosabb.

Bár nyilván nem jó ha valami ruha kényelmetlen,vagy feszengsz benne,mert az eleve kiüti a csinosságor szerintem,szóval... :)

De én pl nem szeretem a sportosabb, "kényelmesebbnek" ítélt dolgokat amire gondolom te gondolsz,mert az nekem tetszik, nem érzem magam annyira jól benne, annyira "kényelmesen" akár ha így nevezzük!

2018. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Valahogy úgy, hogy a kettő egyszerre legyen:)
2018. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

kedvtől függ.

kifejezetten kényelmetlen ruhám nincs, de én pl farmert is egyből leveszem otthon, szerintem az ilyen elmenős ruhák nem full kényelmesek általában.

az hogy most sportos leszek, csinos, dögös, laza stb, az hangulattól függ, na meg attól, hogy hova megyek.

munkába pl nem megyek dögös ruhában.

2018. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!