Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy így 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így 30 év körül már nem érdekel annyira, hogy nézek ki? Úgy értem régebben fontos volt a márkás cucc, belőtt haj, sportos test, mostmár inkább a kényelemre megyek.

Figyelt kérdés
Most se vagyok büdös, zsíros hajú stb, de simán elmegyek bevásárolni mackóban meg sport cipőben. Hajam nincs belőve, csak simán letúrom tüsire.
2017. ápr. 20. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel?
2017. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Már érett, felnőtt ember vagy, megfelelő önbizalommal, aki elfogadta magát, jól érzi magát a bőrében, nem fontosak már neki a külső visszajelzések. A kisugárzás fog egyre többet számítani, ahogy öregszünk. Semmi gond tehát ezzel, de az alapvető igényesség azért maradjon meg.
2017. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Ment a zöld kéz.
2017. ápr. 20. 20:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


35 múltam, nem vagyok piperkőc férfi, de megengedhetem magamnak, hogy jó minőségű ruhákban járjak, és adjak az öltözködésemre.


Én azt gondolom, hogy ez jó, hogy nem akarom elengedni magam, hogy egy zakó és egy ing nekem nem kényelmetlen.

2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol? Én is megengedhetném magamnak, de azért sokkal kényelmesebb nekem sportosan járni. ( persze dolgozni én is ingbe megyek, csak hétköznap inkább póló meg mackó) Utolsó van párod?
2017. ápr. 20. 20:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel gond. Különben is, mi köze hozzá másnak?
2017. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fehér galléros munkakörben dolgozom, de nincs szigorú dress codex, bemehetnék farmerben és pólóban, én általában inkább egy smart casual összeállítást választok (egyébként karrier szempontból sem hátrány nem úgy kinézni, mint aki most jött a hátsó portáról).



Egyébként nincs párom, de mikor volt, akkor sem jártam pl tréningruhában az utcán.

2017. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma 20:30 , igen én is így gondolom.
2017. ápr. 20. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi köze ehhez másnak?


SEMMI!


De ha tényleg így gondolod, akkor miért itt a GYK-n töprengsz?


Ha viszont felteszed a kérdést publikusan, akkor onnantól mindenkinek van hozzá köze, aki akar válaszolni rá. Ennyi!

2017. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdéshez van köze, de nem az öltözködéshez.
2017. ápr. 20. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!