Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szoktatok csinálni a...

Ti mit szoktatok csinálni a régi, megunt de még hordható ruháitokkal?

Figyelt kérdés
+hová tudnék vinni egy zsáknyi számomra már felesleges de jó állapotú ruhát?

2018. márc. 3. 14:43
 1/5 anonim válasza:
Vagy kidobod, amit látom, nem akarsz, és tényleg pazarlás lenne, vagy Vöröskereszt. Vagy esetleg egy Máltai Szeretetszolgálat eü iskolába beviszed, ahol valószínűleg el tudják vinni a szegényebbeknek. Az én iskolámban (Máltai) volt valami ilyen ruhás dolog, hogy kaptak ruhákat.
2018. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de ma már nem csak Pesten, hanem vidéken is van sok helyen adománybolt. Vagy keress egy menhelyet a környékeden és kérdezd meg őket.
2018. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam vinni vidékre rokonokhoz, ahol sok gyerek van. Ami nem kell nekik, azt pedig ők el szokták adományozni ott a faluban
2018. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vagy még eszembe jutott az is, hogy Családok átmeneti otthonába elviszed. Szerintem bármelyikben szívesen fogadnák.


(első voltam)

2018. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ami még olyan, azt eladom Facebookon vagy Gardróbcserén. Ami meg nem olyan, azt Anyukámat szoktam megkérni, hogy adja oda kollégái fiatalabb gyerekeinek, olyannak, aki tudja, hogy nem feltétlen engedhetne meg ilyen ruhákat (általában márkás ruhákat, cipőket adok tovább).
2018. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!