Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férjem smirglit ragasztott...

A férjem smirglit ragasztott a csizmám sima talpára, hogy ne csússzon, ez nem ciki?

Figyelt kérdés

Mármint az, hogy smirgli van a cipőtalpon... oldalról nem látszik, mert nagyon vékony, de ha felemelem a lábam, eléggé feltűnő (pedig fekete)

Szóval nem a férjemre vonatkozik a kérdés :D ő nagyon cuki, hogy megcsinálta, így tényleg nem csúszok :D


2018. márc. 6. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az a ciki, hogy felnőtt létedre ilyeneket kérdezel. Gyerekként zoknit húztam a csizmámra, hogy ne csússzon, és tyúklépésben közlekedtem. Nem érdekelt, hogy röhögtek rajtam, mert én nem estem s....gre egyszer sem, másokkal ellentétben, és nem törtem el semmimet. Ez pedig fontosabb volt, mint hogy melyik kretén proli mit gondol.
2018. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Milyen jó fej a férjed! Örülj neki!
2018. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az inkább cinkes, ha seggre esel.
2018. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A feleségem kapott egy alaszkai barátnőjétől egy cipőre ráerősíthető szöges valamit hasonló célokra.
2018. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Főleg, hogy ilyen diszkrét megoldást talált ki. Ne ülj úgy, hogy felfelé fordítod a talpad :)
2018. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyorsan kopik? Nem karistolja össze a padlót?


Az első gondolatom, hogy ha valakiről tudnám, hogy ilyen van a talpán, nem engedném átlépni a küszöböt, amíg le nem húzza.

2018. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem látszik még rajta kopás, de hétvégén úgyis lemosom, akkor jobban megnézem :)

Hát voltam benne már egy barátnőmnél, akinél laminált padló van, és nem szólt azóta, hogy karistoltam volna (pedig ő aztán tutira szólna). A munkahelyemen kőpadló és linó van, azt sem károsítotam, még az asztal alatt se. Otthon szintén kő és padlószőnyeg, a padlószőnyegen szuperül tapad :D Monduk emelem a lábam, nem csoszogok :)

2018. márc. 7. 08:12
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ti a latyakos, koszos cipővel jártok otthon a padlószőnyegen???
2018. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Bakter, neked nem ALAP, ha bemész valaki házába, LEVESZED a redvás cipődet?!


Jó isten, én bakancsostul vágom ki azt, aki az előszobánál beljebb jön utcai cipővel.

2018. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsóelőtti: a férjem nyilván nem latyakosan ragasztotta fel a smirglit... tudod, van a cipőtalpnak olyan állapota is, amikor tiszta.

Kedves "bakter" :D : van, ahol nem kell levenni, nem mindenki olyan arrogáns a vendégeivel, mint te.

2018. márc. 8. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!