Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rövid gatyát válasszak?

Milyen rövid gatyát válasszak?

Figyelt kérdés

20/f

sportosan öltözködöm,nyáron gumis derekú laza rövidnadrágokat szoktam hordani(nem úszót) sokszor pamut vagy hasonló anyagból, edzőcipővel, magasszárú tornacipővel stb. szeretnék újabb rövidnadrágokat beszerezni, milyen típusúakat ajánlotok? nem szeretnék gyerekesen sem kinézni, a divat meg nem erősségem. köszi:)



2018. márc. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a divat nem az erőséged akkor a valóban rövid nadrágokat ajánlanám amik combközéptől feljebb érnek és nem ezek a sablon térdigérő értelmetlen pitcsarohasztók.


F/41

2018. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az edzéshez használt pamutgatya a "sportos" stílustól elég messze van. :D
2018. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát igazából 2féle rövidnadrágom van: sport, adidas stb felirattal, illetve pamut.sport nadrág az szerintem azért nem illik oda sok helyre. elég nagy combom van, szóval az ilyen szétdurranós, furcsa anyagból készült,feszülős cuccok kilőve. valami ötlet? szerintetek ciki a pamut vagy hasonló rövidnadrág?természetesen jó állapotban, nem bolyhos meg mit tudom én:D köszönöm!
2018. márc. 13. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vászon és farmer anyagúak vannak különböző színekben.
2018. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ahogy az 1es szerintem is sokkal kényelmesebb azok a rövid nadrágok amik térd feletti combig erő, pl nekem is sima pamut is van de van rendesen farmerból is nekem ami pl nagyon rövid combig érő, pl nagyon szeretem farmert lazább, kényelmes, ebbe a farmer rövid gatyába vagyok akkor boxer alsót nem veszek pl alá nagy kánikula van akkor csak simán lazán boxer nélkül, farmert is nagyon jó, javasolni tudom, pl én is hozzá hagyományos sportcipő használok, nagy melegben a lábamra olyankor csak a cipőt veszem fel.
2022. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!