Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rövid idő alatt szeretnék...

Rövid idő alatt szeretnék lefogyni 62kg-ról 55-57-re milyen diétát válasszak?

Figyelt kérdés
Olyan diétára/fogyókúrára lenne szükségem,ami után nem hízok vissza,ha abbahagyom,és viszonylag rövid időalatt elérhetem a kívánt súlyt.170 cm vagyok és 18 éves.

2012. jún. 29. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi fogyáshoz minimum 5-7 hét kell. és a diéta mellett edzeni is kell. és ha a diéta után megint elkezdesz összevissza enni, ugyanúgy vissza fogsz hízni. amúgy 3g fehérje/testsúlykilogramm és 2-3g szénhidrát/testsúlykilogrammos diéta kell + edzés.
2012. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak a hasamon van felesleg,onnan szeretném leadni,minden nap csinálok hasizomgyakorlatokat+úszom.
2012. jún. 29. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
a zsirbol nem lesz izom............
2012. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs
2012. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben,de akkor milyen diétát javasoltok?
2012. jún. 29. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Ami nekem bejött(1 hét,-2 kg)

Minden reggel éhgyomorra útifűmaghéj(rost)feloldva két dl vízben,majd ezután újra meginni 2,5 dl-t(a rost sok folyadékot kíván)A munkahelyemen alkalmaztam a többször kevesebb kajálás elvét,a kevés tényleg kevés volt,fél 5-körül ettem utoljára,azután hazamentem,megittam egy ugyanolyan rostot,mint reggel,azután két órán keresztül sportoltam(taposógép,torna,súlyzók)nem is kellett egy hét.

2012. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

..persze itt jegyzem meg,hogy ha engedünk ebből a menetből,akkor máris visszajöhetnek dolgok...tapasztalatom szerint ha valaki meg tudja csinálni,hogy este már nem eszik,és helyette mozog,úgy abszolút sínen van a dolog.

Tavaly úgy fogytam két kilót,hogy egy hétig főleg zöldséget(salátát)ettem,némi gabonával.Reggel,délben és este is.

Azelőtt három napig csináltam egy Aktív árpás tisztítókúrát(amikor megéheztem Aktív árpát ittam vízzel vagy banánturmix-al,ez is hatásos volt,de mindegyik után maradni kell az egészséges táplálkozásnál.A mozgás is gyorsan meghozza az eredményt.

A hasról fogyásnak sokat tesz,ha többször kicsit eszünk,és este mozgunk inkább evés helyett.Az útifűmaghéj meg csodálatos dolog,mert hasmenés nélkül kitisztítja a bél lerakódásait,ami már önmagában segíthet könnyebbnek lenni.

2012. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat amint tudom elkezdek diétázni a leírtak kombinációjából és mindenképp kipróbálom az útifűmagot (Egyébként hol lehet beszerezni?) .
2012. júl. 2. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyógynövény boltban!Őrleményt keress!
2012. júl. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!