Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit ajánlanátok...

Milyen bikinit ajánlanátok ilyen testalkathoz? ( 164 cm 65 kg) Takinni? Vagy bikini?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen forma vagy.Ha nagy a hasad akkor mindenképp tankini,én seggre meg combra hízok és ilyen gatyás fürdőruhákat hordok ami nmmutat sokat

ha neked van hozzá szép nagy cicid azt hangsúlyozd,ha a lábad vékonyabb akkor azt :)ha mindenhol egyformán,arányosan van husi akkor menj el szoliba és egy fekete tankini.a szoli tök jol "vékonyít" engem is,és egyenletes. a napon pl a lábam nem barnul, a fejem leég,szóval ha a lábad ami kilátszik a tankiniből és szép barna akkor sztem szuperül fogsz kinézni:)

2010. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát hasra nem igzaán, de én csípőre hízok, azon gondolkoztma, hogy talán a kétrészes fürdőruhák közül a francia bugyis jó lenne. Szerintetek?

Köszi a választ :D

2010. jún. 9. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok mindenhol, kivéve a fenekem és a csípőm. Mondjuk 176 cm vagyok és 60kg szóval az nem sok, de nekem spec a francia bugyik nem állnak jól, mert mintha még szélesebb lennék csípőben. De persze lehet neked jól állna, érdemes többet felpróbálni. :)
2010. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tankini jó lenne, de ha bikinit vennél, akkor ne legyen csípőfazonú a bugyija. a franciabugyis lehet,h. jó lenne.
2010. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
takinni
2010. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!