Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a pasi magassarkúba jár dolgozni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 14. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként meg, ahelyett, hogy itt nyavalyogsz, menj, és tegyél is valamit. Viselj tűsarkút és miniszoknyát, rá fogsz jönni, hogy ezekben élni rohadt sz#r.


Olyan vagy mint a Júdea népe front. Csak dumálsz, de csinálni már nem mersz semmit. Gyáva kis mimóza vagy.


(előző "sértődött femina" voltam)

2018. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pontosan, egyet értek az előttem szólóval abban, hogy tenni kell ezért. Aki akar, viseljen magassarkút, aki meg nem, legyen az férfi vagy nő, az meg ne. Én magam csak annyit akarok, hogy emiatt ne ítéljenek el elsőre, bármennyire is szokatlan lehet a látvány... Én tapasztalatból tudom, aki már látott engem eleget magassarkúban, annak ez már nem fura. :)
2018. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem is ismersz sértődött femina áliasz odvas...


Skótszoknya volt rajtam nem is egyszer és mikor hideg volt testszínű harisnyával.

Hordok super skinny farmert is és nyáron igazi rövid nadrágom van nem a megkövetelt tértdigérő szhar amibe belerothadsz 40 fokba.

Csak pár dolog azokból az öltözetekből amiket viselek,tehát nem hangember vagyok!!

2018. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek pofázol? Legyél el. Élvezd az életed.

Ezért gyanús ez nekem. Ha nem lenne gondod magaddal, nem itt jártatnád a szádat, így elég nehéz elhinni, hogy valóban fel mered venni azokat, amiket akarsz.

2018. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért pofázok, csak hogy a te szintedre süllyedjek a szóhasználatod miatt hogy hirdessem és kampányoljak a férfiak öltözködési szinessége mellett.

Remélem érthető..

2018. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje. Te fröcsögve végigszapulsz mindenkit, akire be vagy sértődve, aztán még te kritizálod más szóhasználatát. Chh.
2018. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
👎
2018. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Felőlem nyugodtan bohócnak öltözhet ez a pár ember.


"mint tudjuk a magassarkú is fèrfi viselet volt"


De magassarkú és magassarkú között van különbség.


Az meg hogy egészségesnek vagy minek írtad...

Ok, nyomorgasd csak benne a lábad. Addig én kényelmes cipőt viselek.

2018. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18!


Amit írtál egy az egyben igaz ide is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

he?

2018. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!