Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rendben van ez a...

Szerintetek rendben van ez a ruha hétköznapra?

Figyelt kérdés

[link]

A csíkos feketéről van szó.

A hétköznapi ruhák között van, nyárra vettem, mivel nem túl rövid úgy gondoltam, hogy hétköznapra rendben van, meg nem sülök meg benne a legnagyobb hőségben sem.

Barátom szerint ez teljesen alkalmi.

Munkában nincs dress code, senki nem jár elegánsan, de mondjuk vennék valami könnyű anyagú valamit a hátamra, hogy ne legyen kihívó.



2018. márc. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt.
2018. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz hétköznapra, de alkalminak is elmegy. Főleg valamilyen ékszerrel kiegészítve.
2018. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, nyugodtan vedd
2018. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) már megijedtem, hogy hiába vettem, idétlenül nézek majd ki benne, mint aki a színházi ruháját vette fel.

Kicsit fényes az anyaga, az a videón mondjuk látszik, de szerintem az határeset. A legtöbb pamut ruha számomra meg épphogy nem strandruha sok esetben, így bajban vagyok, hogy mi lenne jó.

2018. márc. 16. 16:56
 5/5 BulmaSwan ***** válasza:
Teljesen rendbe van. Nem kihívó, nem túl rövid, egy blézerrel, boleróval, kardigánnal simán hordhatod. Vagy akár vehetsz alá fehér pólót is.
2018. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!