Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső és cipő passzolna...

Milyen felső és cipő passzolna ehhez a nadrághoz egy sétálgatós randira? 20/l

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 16. 19:32
 1/9 anonim válasza:
79%
Hát ez az élre vasalt cucc valami borzalom. Biztos ez a legjobb választás?
2018. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lepontozhattok, de szerintem is az. Egy fiatal lány ne járjon már ilyen negyvenes nőkre való ruhákban.
2018. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Nyugodtan felveheted, tök csinos! Nekem is van ilyen kékben, kényelmes!

És nem vagyok 40-es.

Sötét cipőt vennék fel hozzá és világos színű, lazább felsőt, mondjuk egy laza inget. Nem feszülőset, mert az túl hivatalos.

Ezt a nadrágot lehet lezseren is hordani, okos kislányok. Csak össze kell variálni mivel és milyen színvilágban.

35n

2018. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se randira való, hanem munkába, akinek megkövetelik a hasonló öltözetet, ünnepségre. 25 N
2018. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

ez egy csinos nadrág. mondjuk inkább munkába való talán, elegánsabb cuccokhoz. randira én se venném ezt fel, mert szinte garantálható, hogy nem leszel benne valami vonzó. :D

amúgy akkor már magassarkúval, mondjuk valami ezüstössel. felsőnek meg mondjuk valami sima pólót betűrve, hogy lazább legyen. meg ékszert, hogy nőiesen nézz ki.

2018. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát 20évessen nem ilyet kellene felvenned,ez az 50esek stílusa.
2018. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez rémes, az 50-es kollégáim hordanak kb. ilyent - abból is a konzervatívabb fajta :(
2018. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fekete magassarku bokacsizma, vagy koromcipo. En ilyen bezs szinu felsovel vennem fel,esetleg fekete dekoltalt inggel.
2018. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez pedig fiatalos is tid lenni kifejezetten.


Színben mondjuk nem ilyet választanék, szóval ehhez jó felsőt nem tudok. Talán valami világos, ha jól áll.

Hozzá bokacsizma, mert még hideg van, meg csúszik az út.

2018. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!