Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, gyakran viseltek...

Lányok, gyakran viseltek leggingset, cicanacit? 19/L

Figyelt kérdés
Vagy bármi ehhez hasonló, feszes nacit.
2018. márc. 17. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzeshez szoktam edzonadragot.
2018. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Csak farmert hordok vagy pizsinacit. De régen leggings szerű farmerban jártam.
2018. márc. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Cicanadrágot nem szoktam túl gyakran hordani. Nem nagyon van hosszabb felsőm, amit fel tudnék hozzá venni és ami van azt is szívesebben hordom farmerral (ami mondjuk megint feszes), mert szerintem úgy jobban néz ki. Cicanadrágot itthon szoktam felvenni lustálkodni, de általában itthon is inkább melegítő van rajtam (bár az is szűk szárú, tapadós) vagy pizsama. Valamint még hidegebb időben szoktam cicanadrágot húzni szoknyák, ruhák alá harisnya helyett.
2018. márc. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Feszes nadrágot gyakran. Szinte mindig. Cicanadrágot ritkán.
2018. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én elég gyakran. Sok tunikám és ruhám van. Főleg télen hordom szívesen, csizmával.

25N

2018. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
leggingset otthon mindig kb. a farmerjeim is nagyrészt szűkek, feszesek. néhány nadrágom van, ami bővebb, de azok nem igazán farmerek nagyrészt.
2018. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ívy1 ***** válasza:
94%
Én gyakran azt hordok,többféle van sportos,egyszerű,alkalmi én ezeket szeretem ez kényelmes.Nem érdekel ki mit gondol.
2018. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Otthon gyakran vagyok leggingsben, illetve van leggings nadrágos pizsamám is.

Tapadósak még a sport nadrágjaim, és az összes eljárós nadrágom, amik többnyire farmerok.

2018. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Szinte rájuk rothad!

Mást nem is látni rajtuk, az persze máskérdés hogy a kutya nem kíváncsi a tevepatájukra meg ahogy a sheggükbe bevág.

2018. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!