Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mennyiből jön ki egy...

Nektek mennyiből jön ki egy nagy ruhabevásárlás?

Figyelt kérdés

Mármint aki például évszakokra vásáról. Illetve miből mennyit vesztek? Cipőből mennyi van nektek egy évszakra?

Nemtudom eldönteni, hogy amit én veszek az sok vagy kevés.

Általában itt szoktam vásárolni: Bershka, Zara, New Yorker, Terranova, C&A, H&M,

A kérdésem főleg a nyári időszakra irányul.



2018. márc. 18. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Évszakonként vásárolok, de nem minden évben veszek teli kabatot, bakancsot, nyari strandpapucsot stb.

Idén fogok 2-3 rövidnadrágot, 1 rendes hosszú farmert, 5 alsónadrágot, 1 úszónadragot, kb 4-5 pólót venni. Rövidnadrágaim nem jók, amikor vettem őket arra figyeltem hogy milyen olcsóak. Már rájöttem hogy olcsó húsnak híg a leve :D.

Kérdezted h mennyi cipőm van egy évszakra, van 3 bakancsom, ezek közül 1 olyan van amit csak hóban veszek fel, 2-t meg az átmeneti időkre szoktam. Mondjuk nyáron is hordom az acélbetétest, mert metálos vagyok és koncerteken nem szeretem ha széttaposnak :D. Van még 2 félcipőm, 2 strandpapucsom, és 2 futó/edzőcipőm

20/f

2018. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, lehagytam a lényeget, sztem 55.000-60.000 körül lesz
2018. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En Zara, H&M, Pull&Bearbol tervezek venni cuccokat.

Cipobol van olyan 6-7 erre az evszakra, szandalt meg ilyeneket pedig nem fogok venni, soha sem szerettem oket.

Szeretnek olyan 3-4 szoknyat beszerezni, mostansag nagyon megtetszettek.

Rovid gatyabol kettot tervezek kb venni, olyat ami nem kek, feher vagy fekete.

Normalis gatyabol 3-4-et tervezek beszerezni, ebbol min 2 mom jeans szeretnem hogy legyen.

Felsokbol meg fogalmam sincs miket veszek, ha meglatok valami jot jo arban, megveszem.

Kb 2 bikinit is akarnek, a mostaniak elegge megeresztettek a szinuket nyaron.

2018. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 hosszúgatya , 2 kánikularuha, 2 szoknya = 20 ezer

Cipő 12 ezer

4 felső 15 ezer

Fehérnemü 8 ezer


Ez 55 ezer ft

New yorker, H&M, Bershka, Tally Weijl

N23

2018. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, vmit (felső, fehérnemü) előző évszakból is hordok
2018. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
C&A, H&M, Charles Vögele és New Yorker boltokból szoktam vásárolni. Nincs "nagy ruhabevásárlás" (maximum valami hasonló az évszakok elején). Ami tetszik, azt megveszem. De a legnagyobb kiadással a csokornyakkendőim, a nadrágtartóim és az ingeim járnak. A csokornyakkendők és nadrágtartók darabja 3.000-5.000 Ft körül szokott lenni, míg az ingek 7.000 körül. Azért ezt emeltem ki, mert ezekből vásárolok gyakrabban. Nadrágból egy évszakra körülbelül 3-4 darab van. Cipőből 2 szokott. Zokniból pedig kifogyhatatlan a készlet. Akármikor bemegyek a belvárosba, mindig kell vegyek egy párat. Most készülök zsirardi kalapot csináltatni, az olyan 8.000-10.000 forint körül lesz. (Természetesen ezt szabóságban)
2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én akciókor szoktam vásárolni. Most az utolsó 3-4 hónapban vettem

1 téli nadrágot: 2 ezer

2 téli felsőt: kb 5 ezer összesen

1 itthoni felsőt: 1600ft

1 itthoni nadrágot: 1600ft

1 pólót: 900ft

1 melltartót: 2 ezer

1 sportmelltartót: 2200ft

2 bugyit: kb 1500

Azt hiszem ennyit.


Cipőből egy évszakra kb 4 db van. Úgy értve, hogy ösz/tél és tavasz/nyár. Bőr cipők. Néhány már 6 éves.

2018. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, kimaradt amit mostanában vettem.

1 ballonkabát 700

1 szövetkabát 1500

Kötött pulcsi 700

Táska: 7000

2018. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Plusz

pizsama: 3500

Pizsi naci: 2000

2018. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én készülök a nyárra venni:

-1 papucs (sportcipom, balerinacipom mar van)

-2 furdoruha

-5polo

-2 egyberuha

-1 szoknya

-2 rövid nadrág

-1 sportmelltarto

-1 edzőnadrág


Nállam a melltartók és a zoknik nem évszakfüggőek, mivel amikor kell, mert elszakdt az egyik vagy nincs már belőle (bokafix) akkor elmegyek és veszek.

2018. márc. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!