Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a vélemények a joom.com...

Mik a vélemények a joom.com nevű weboldalról?

Figyelt kérdés
Onnan szeretnék rendelni valamit, de nem akarom, hogy felesleges pénzkidobás legyen.

2018. márc. 18. 18:47
 1/6 anonim válasza:
Én még csak egy tolltartót rendeltem onnan, 1 euróért, olyan volt mint a képen, anyaga is meg kinézete is. Meg vagyok vele elégedve.
2018. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz felesleges pénzkidobás. Van sok termékük egy csomó kategóriában. Ha a termék minősége nem megfelelő akkor írhatsz nekik és általában visszafizetik a termék árát. De én egy két termék kivételével még mindig azt kaptam amit rendeltem és a termékeket folyamatosan használom.
2022. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Azt megtudnatok mondani, hogy kivel szállít a Joom?

Köszönöm 🙂

2023. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Kecsegtetnek mindenfele bonuszal, semmi nem igaz belole. belepesi elso vasarlas bonuszkent kaptam 10% kot, annal a felhasznalonal ahol vasaroltam 15%-ot. nem lehetett bevaltani azt irta bevaltva, de megsem!! mashol vasaroltam volna ha ez nincs. ezek utan kivancsi vagyok a telefon ide er e es orulok ha nem hamisitvany! HULLADEK OLDAL, NAGY IVBEN ELKERULENDO!!!!!!!
2023. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jaa, hogy te kaptál kezvetményet amit nem tudtál (vagy ahogy te mondod nem engedte) elfogadtatni és te mégis ott vásároltál?

Azért ehhez kell ám ész. :D

nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyuri360 válasza:
Elégé lehúzós oldal, amikor akartam rendelni egy terméket kellett csinálni egy fiókot, majd mikor megcsináltam hirtelen felment az ára, és azt írták "Úgy tűnik, hogy az utolsó pillanatban történt egy árváltozás :(", majd mikor kijelentkeztem a fiókból ismételten az eredeti árát írta a terméknek....
márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!