Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lassan itt a tavasz;) Szerinte...

Lassan itt a tavasz;) Szerintetek leggings-et jó ötlet viselni? (Több lent)

Figyelt kérdés

Jó ötlet cicanadrágot viselni?

Nem tunikával hanem normális pólóval. Vagy pl egy piros ing (nem begombolva) alatta fekete ujjatlan és pl szütke leggings????

Ilyesmi szettek



2018. márc. 21. 22:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
Na.. úgy látszik, sok itt a gyermek. 😂😂
2018. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14%
20-as, te szerencsétlen, a kérdező volt kiváncsi a véleményünkre, válaszoltam. Nem megy a szövegértés, vagy csak te is valami tizenéves vagy?
2018. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Mivel a leggings harisnyának felel meg, nem pedig nadrágnak, nem igazán való segget mutogatni benne, de sok magyar felnőtt nő néz ki igénytelen k-nak. Nem fog senki megbotránkozni, ha meglát.


Nekem egy gatyám sincs, egész télén vastag, bundás leggings-et hordtam szoknyával, ruhával.

2018. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Skaiiripa ***** válasza:
72%

Ugye tudod, hogy a leggings nem nadrág? Nem sima pólóval való viselet. Nem rosszból mondom, csak itt mindenki annyira támogatta az ötleted. Szóval szerintem ezt hanyagolni kéne, de te tudod :)

Amúgy csomó farmer és leggings közötti átmenet van (eszembe nem jut mi a neve), esetleg azok között is nézegethetnél. Nem olyan vékony, mint egy leggings, de nem is farmer.

19/l

2018. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%

Sportoláshoz kíváló!

De nem a tavasz mondja meg mikor csinálsz magadból nevetség tárgyát hogy pólóba meg harisnyába önmagába mászkálj az utcán!

2018. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
78% Jeggings. De én még azt is hosszabbal hordom.
2018. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos én nagyon szeretem a cicanadrágokat.
2018. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
34%

Az megvan, hogy SENKI nem kíváncsi a pitsádra?


A leggings NEM nadrág, hanem vastag harisnya. Viseld is úgy.


Itt is látok csajokat leg-ben rövid pólóval, tiszta hányinger.

2018. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!