Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan felháborító egy...

Miért olyan felháborító egy jó alakú fiún a leggings?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 18:47
 1/10 anonim válasza:
42%
Milyen jó alakú fiún? :D 20 kilós kis csíra búzák szoktak olyat felvenni.
2018. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
mert női ruhadarab? O.o
2018. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A jó édes ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem az, ha például te vagy a világ egyik legmenőbb glam rock énekese és polgárpukkasztásból minden koncert estéjén színpadi kelléknek hordod:

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Minden ettől eltérő esetben úgy néz ki benne az illető, mint egy bohóc (ami tulajdonképpen az előző példánál kívánatos is), ami csak nevetségessé teszi az ábrázatát.

2018. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert katasztrófa. Nem lehet komolyan venni. :D
2018. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én futáshoz szoktam felvenni, meg itthonra télen abban vagyok mert nincs melegítőm
2018. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

„mert női ruhadarab? O.o”


Ezt annyira nem értem. Igen, a nadrág és a bakancs pedig férfi ruhadarab. Innentől kezdve miért hordjátok?

Ugyanmár...

2018. márc. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

6-nak teljesen igaza van!


A pitcsák nyugodtan viselhetnek férfi ruhákat kiegészítőket mondván hogy kényelmes, de visszafelé már nem működik.

Íme egy példa a bakancsos pitcsákról még méltatják is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nálunk hagyomány, hogy a tömeg hatás, ergo ami tucat az elfogadott, ami egyedi az gáz.

Sok ember nem is mer olyan szerelésbe kilépni az utcára, ami nem tömeg kollekció, vagy olyan telefont venni, ami nem használ mindenki.

A leggings amúgy is megosztja az embereket, nőkön is van, amit cikinek tartanak. Én is hordtam párszor olyant, amibe megnéztek, mondták, hogy ezt nem kéne.

De van olyan is, épp ma láttam ilyent, sportos kinézetű, az pláne ciki utcára.

2018. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik ha nem annyira beleivódott a köztudatba, hogy női ruhadarab, hogy egyszerűen nevetéges egy pasin. Tudom, tudom... ez forditva miért nem igaz? Mert menő, laza és ha jól néz ki a csaj, akkor bármiben jól néz ki. Forditott esetben, nekem nem a ruhák azok, amiről az a véleményem, hogy nem áll jól egy nőnek, hanem a nagyon izmos, kidolgozott test. Akármilyen komoly munka eredménye, nevetséges egy túltolt izomzat a lányoknak. Itt is van átmenet, mint a ruháknál. Van olyan női ruhadarab, amit pasi is hordhat anélkül hogy nevetseges lenne, es van annyi izom, amivel a nő sem válik azzá.
2018. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, nem kell itt picsäzni. Egyáltalán nem azért írtam, hogy megbántsak vele másokat. A lányok is hordják ami jólesik, a bakancs is tök jók tud kinézni valakin. Nem erről van szó. Hanem, hogy ne legyen kettősmérce.
2018. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!