Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mi az az ok amiért...

Lányok ti mi az az ok amiért szerettek jó időben cicanadrágot felvenni Mi az az ok amiért ennyire divatos és jó a cicanaci illetve milyen mintájut szinűt szeretek felvenni illetve hol szoktatok venni? Molyen márkájut?

Figyelt kérdés

#öltözködés #Cicanadrág Leggings
2018. márc. 26. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Kényelmes. Nem gond ha hizok vagy épp fogyok ami farmernel mar zavaró lehet.

Egyszerű feketét hordok. Egy H&M és egy New yorkeres van.

2018. márc. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Kényelmes. Ennyi.

Nem érdekel a márkája. Az a fontos, hogy a minősége jó legyen és picit se legyen átlátszó. Igaz, hogy hosszú felsőkkel hordom, de akkor is.

Mintásat nem hordok, mert kövérít. A legjobb a sima fekete vagy sötét.

2018. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Már csak az a kérdés hogy a fiúk miért nem szeretnek “kényelmesen” öltözködni.


Máskor meg azt hallani hogy ami tapad és szűk az kényelmetlen.

Na mindegy..

2018. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
3-as a cicanadrág tapad, de minden csak nem szűk és nem szorít...Azért hordom, mert nagyon kényelmes, kb. meg sem érzem, hogy rajtam van. A márkája nem érdekel, ugyanúgy ahogy már valaki előttem írta, nekem is az a fontos, hogy jó anyaga legyen, puha, kényelmes és ne legyen átlátszó. Nekem is inkább egyszínű van, fekete és szürke, illetve van még egy ezüstösen csillogó. A mintásakat, színeseket igazából nem tudnám mivel felvenni és nem is tetszik, szerintem nem is állna jól.
2018. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Akkor másképp fogalmazok, ami hozzáér a lábhoz azokra szokták mondani hogy kényelmetlen és a bővebb szárú melegítő kényelmesebb.


Remélem így már érthető.

2018. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Értem, csak nem értek vele egyet.
2018. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nincs így. Egy szűk bőrgatya nyilván szorít, nem lehet benne úgy mozogni, mint egy leggingsben. Az anyag rengeteget számít. Próbáld ki, hogy leggingsben sokkal könnyebb jógázni, mint egy nem passzos farmerben például. És minél könnyebb mozogni benne, annál kényelmesebb.
2018. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem egy rideg bőrgatyára gondoltam hanem egy nyúlós farmerre ami azért követi az alakot.

Na szóval erre írták hogy kényelmetlen ezért nem értem miért kell még otthon is hasonlóba lenni.

2018. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, ez hogy jött ide, hogy otthon farmerban vannak emberek. Sztem sem kéne, mert nem kényelmes akármilyen farmer. De van akinek a 10 centis sarok, meg a tanga is kényelmes... én sem értem, van ilyen.
2018. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
De nem érted meg, hogy a cicagatya és a farmer nem hasonló? Max. a jeggings, de egy normál, gombos, vastagabb anyagú farmernadrág az nincsen olyan kényelmes, mint egy nyúlós, puha pamut cicanadrág. A cicanadrág is követi az alakod, rásimul a testedre, de nem szorít! Amúgy meg igaza van az előttem szólónak is, mindenkinek más a kényelmes...
2018. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!