Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletben lehet kapni...

Melyik üzletben lehet kapni nem sportos tavaszi vászoncipőt?

Figyelt kérdés

Szóval olyan cipőt keresek, ami könnyű, vékony az anyaga, vékony a talpa, fűzős és nem loafer, nem túl tornacipős, nem túl sportos, hanem ilyesmi fazon (a mintát ne nézzétek): [link]


Szeretek csinosan öltözködni, ezért van csomó csinos cipőm, de értelemszerűen nem járhatok és nem is akarok állandóan ilyen cuccokban járni, hanem van, amikor szívesebben veszek fel lazább ruhákat (pl. farmer, valami egyszerűbb felső, kardigán), de nincsen hozzá cipőm... Eddig is ilyen cipőket hordtam átmeneti időben, de azok már tönkrementek, még egy-két hordható darab van és most nem találtam sehol. Az a baj, hogy az ilyen oxford jellegű cipőket (túl komolyak, túl elegánsak és szerintem idősebb korosztálynak való) és a tornacipőket (a legtöbb túl sportos, pl. nem tetszik ez a tipikus vastag tornacipős talp...pedig tök sok olyat láttam, aminek szalag a fűzője és az tökre tetszik, de maga a cipő valahogy túl bumszli vagy nem is tudom) sem érzem magaménak, ezért inkább ilyen köztes megoldást keresnék. A loafer vagy slip-on pedig szimplán nem tetszik.


Valaki látott valahol ilyesmi cipőt?


2018. márc. 26. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Megoldás lehet az espadrilles is de ilyen cipőt pár napja vettünk a lányomnak a deichmannban. Egyszínű rózsaszín színben de volt más szín is.
2018. márc. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik kínaiban.
2018. márc. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Deichmann-ban.


[link]

2018. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!