Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi jut eszetekbe az alábbi...

Mi jut eszetekbe az alábbi cipőkről? Milyen outfitet képzeltek el hozzájuk?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



[link]



2018. márc. 27. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
52%
Hát ezeket a cipőket inkább egy sportos outfitben tudnám elképzelni, esetleg egy nelegítőgatyával, és hozzá illő pulóverrel. 🙂😉
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Mi jut eszembe? Hogy undorito.

Olyan mint a tengeri suncipo, vagy esetleg szorfos. Ah, nagyon nem tetszik.

2018. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
62%

Az első gondolatom, hogy én tuti nem venném fel őket mert nekem nem tetszenek :D

De nyilván mindenkinek más az ízlése.

Egyébként szerintem lehet sportos és elegáns dolgokkal hordani őket. Én nemrég egy elegáns ingruhámat vettem fel a kedvenc fekete sportcipőmmel. Ezeket is simán el tudom képzelni úgy.

2018. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a szemeteskuka jut eszembe. A nagy, szelektív "outfit" kuka, hogy tuti beleférjenek a cipők.
2018. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Az összeset felejtsd el !
2018. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Itt tévedés van. Ezeket a cipőket hordom egy ideje. Nem vásárlás előtt vagyok. A kialakult stílusomon nyilván nem fogok változtatni. Itt az érdekel, hogy más emberek miképpen állnak ezekhez a cuccokhoz.

2018. márc. 27. 23:41
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ezek hétköznapra túl sportosak.
2018. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jók ha még kényelmesek is de persze ezekhez olyan összeállítás szükséges fellülre is ami összhatásilag passzol.


Amúgy nem tudom hogy te teljesen magyar vagy e és itt még páran de ez az outfittezés nem tudom hogy kerül a magyar szavak közé, valószínüleg kevered a magyart egy idegen nyelvel , de meg van ehelyett a magyar megfelelője is az amit én írtam.

2018. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Biztos nagyon kényelmesek, de rettentő nevetségesen néznek ki. Ez jut eszembe az alábbi cipőkről.
2018. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Ilyesmi cipőt én egy fókás bemutatón láttam, az idomár csaj búvárruha-szerűséggel hordta...
2018. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!