Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi jut eszetekbe az alábbi...

Mi jut eszetekbe az alábbi cipőkről? Milyen outfitet képzeltek el hozzájuk?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



[link]



2018. márc. 27. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, ott hibáztál hogy nem átlagcuccot kérdeztél. Az ide írók mindent lehúznak ami kicsit is eltér az átlag szürkeségtől.


Nézegess fashion blogokat.

2018. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Természetesen szoktam. Pont az itteni hozzáállás érdekelt:D Gyakorlatilag erre számítottam. Érdekes a kontraszt az ismerőseim, haveri köröm véleménye és a gyakoris tábor között.
2018. ápr. 1. 12:22
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
Ne nevettess, pont hogy ez nem nagyon tér el az átlagtól, ez az átlag...hogy mindenki ilyen nyomi alakú edzőcipőket hord az utcára. Más cipőket szinte nem is látok, talán 25 fölöttieknél már előfordul egy kis változatosság.
2018. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Senkin nem láttam még ezeket a típusokat itthon...
2018. ápr. 3. 00:31
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
"Típus" ide vagy oda, a stílus az, ami a benyomást kelti.
2018. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%

Ezekben keresve sem találtam szépet.

Még az első a legjobb.

2018. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A 2. és a 4. nekem nagyon ronda. Az 1. és a 3. sportcipőnek tök jó. Magamon utcai szerkóhoz nem tudom elképzelni, még sportosabbhoz sem (sportos alatt nem a mackóalsót értem, abban max. edzeni megyek le, nem a napi dolgaimat intézni).
2018. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Kleiny ***** válasza:
76%

Fehér nike zokni ⏩ Fekete szűk (slim/skinny) farmer egy OffWhite Belt-el megszorítva ⏩ Champion fehér/s.kék pulcsi netán valami trainer/edzős cipzáros nike pulcsi

(HA NIKE CIPŐD VAN SOSE LEGYEN RAJTAD ADIDAS)

2019. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ez a nem viselhetsz Adidast és Nike-t egyszerre, ez mi? Ugyan miért nem? Kit érdekel mi a márkája. A cipőt, mint produktumot kell nézni, önnön mivoltában értékelni egy outfitben.

De hát nem vagyok tizenéves divathuszár, aki a márkákkal menőzik:D Biztos ezért nem értem...

2019. márc. 18. 22:34
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

"De hát nem vagyok tizenéves divathuszár"

Biztos...bár ilyen utcai edzőcipőt leginkább tizenéveseken látni, plusz ezek jelenleg a vezető divatirányzat részei, és borzasztóan fel vannak hájpolva. Persze biztos látni néhány felnőttön is. De ők megveszik anélkül, hogy mások véleményét megkérdeznék.

2019. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!