Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költesz ruhákra?

Mennyit költesz ruhákra?

Figyelt kérdés

Igazából mondhatom, hogy semmi ruhám nincs. 1 nadrágom van, 2 top, 2 póló, 3 pulcsi és ennyi. Ebből nem igazán tudok nagyon öltözködni, ami elég gáz, mert a hét szinte minden napján mennem kell valahová és nagyon rossz így, hogy mindig ugyanaz van rajtam. Ma elmentem szétnézni, mert muszáj bővíteni a ruhatáram. A legolcsóbb nadrág 6ezer, kellene vagy 2, top/póló 1500-2000,jól jönne kezdetnek még 3, pulcsik 3-4-5ezer/darab, és cipőm is csak téli van, így kellene egy tavaszra ami 10ezer körül van. Hát, akárhogy nézem ha most ezeket megvenném elköltenék hirtelen kb. 30ezer forintot.

Szerintetek ez sok? Úgy érzem elég kevés dolog jön ki ennyi pénzből, pedig nem a Bershkában nézelődtem...


Ti mennyit szoktatok költeni ruhákra?És milyen gyakran?

Ha ilyen kevés ruhátok lenne, megvennétek egybe ezt a pár darabot, amiket írtam?


2018. márc. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor a Bershkában olcsóbbak a leértékelt ruhák mint egy kínaiban.

Szerintem 30 ezer ft ból tényleg nem lehet sok mindent venni ha még cipőt ia akarsz, én egyszer 90 ezer ft ból újítottam meg a rugatáram és úgy vettem 4 db nadrágot meg egy bőrkabit,meg vagy 3-4 pólót(Tally weijl) meg cipőt...Leárazva pl a Tallyba szoktak lenni felsők 1600-3000 között, egy sima nadrág meg 5000 ft az alap magasderekú.Most persze nem akarlak mindenképp a Tallyra beszélni csak szerintem ott tudnál legolcsóbban vásárolni.Plusz még a kilós hádákba is nenézhetsz ott is szoktam jó darabokat találni.Esetleg még online a H&M oldalán nézelődj.

2018. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%

Relatív, hogy kinek mi a sok. Nekem pl. a legtöbb táskám többe kerül, mint 30000.-

Szóval nekem nem sok, de aki minimálbérből él és mondjuk mellette még van egy gyereke is, annak igen, ez sok pénz.


Változó az, hogy mennyit költök.

Rengeteg ruhám van a Zarából, ott azért elég barátiak az árak.

Szereted a tervezői darabokat is, és nem sajnálok kiadni 1-1 szép kabátra, cipőre, vagy táskára nagyobb összeget, hiszen tudom, hogy ezek nem kezdenek tönkremenni 1-2 szezon után.


Amúgy én a helyedben megvárnám a Glamour napokat, rengeteg akció lesz.

2018. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem mit kell egy ruhatáron kifejezetten megújítani, magyarul elb.ni 50-100 rugót, mellette kidobni 1 éves jó ruhákát dögivel, csak azért, mert úgymond unjuk, vagy - ami még ennél is sokkal rosszabb - másokról gondoljuk azt, hogy már unják(?) rajtunk.

Én általában jó minőségűeket igyekszem venni, pont azért, mert hordom amíg jó, és nem érdekel, hogy ki mennyire unja vagy sem, az az ő baja.

2018. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne figyelned az üzleteket, sok helyen van leárazás.

Emellett pl én a Pepcoban vettem 3500 Ft-ért farmert és szerintem senki se tudja megmondani róla, hogy pl nem a H&M-ből van hanem a Pepcoból. Szóval ilyen basic alapdarabokat találhatsz kedvező áron, ebben pl a H&M-ben is jó áron van póló.

2018. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én legutobb turkaloban vasaroltam. Ingek kb 1200 forint korul voltak, vettem polokat is.

Outletben is vasaroltam par honapja.

2018. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!