Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a nyári laza divat (2010)?

Mi a nyári laza divat (2010)?

Figyelt kérdés
Olyan divatra lennék kíváncsi ami nyári (noi), laza, és egyszzerü... elore is köszi a válaszokért
2010. jún. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Főleg az egyberészes szoknyákat (ruhákat) látni a nőkön, ebből bármilyen minta megfelel, bár általában olyanokat szoktam látni, aminek a derekán vastag öv van. Linkelek egy-kettőt, olyant, amin öv van és olyant is, amin nincs, hogy értsd mire gondolok. Amúgy mindkettő divatos, de túlnyomó részben lehet látni az öveseket.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem így már érted, hogy mire gondolok.

Ezenkívűl nagyon divatosak a trottyos nadrágok. Ilyent lehet kapni farmerben és egyéb vékonyabb (nyáriasabb) anyagokban is. És mostmár rövidben, hosszúban és térdig érőben is. Linkelek ehhez is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezenkívűl ami még laza és divatos, azok a denevérujjú felsők, rövidben, hosszúban, a félvállas felsők és a köldökig érő felsők (pontos nevüket nem tudom). És ehhez is linkelek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Körülbelűl ennyit tudok, ami laza és idén divatos. Ez nyilván két részre bomlik: nőiesebb vagy sportosabb. Ha a stílusod nőiesebb, akkor hordj inkább egyberuhát, amiket legelőször linkeltem és sztreccsesebb félvállas pólókat mondjuk miniszoknyával vagy fehér shorttal. Ha sportosabb a stílusod, akkor pedig jöhetnek a trottyos nadrágok (hosszúségtól függetlenűl), a laza félvállasakkal és denevérujjúakkal. Persze ezt a két stílust lehet egymással kombinálni, de erre nagyon figyelj, hogy inkább legyen sportos, elegáns vagy sportosan elegáns, mint túlságosan nem egymáshoz illő darabokat viselj és a hátad mögött kinevessenek vagy nagyn megbámuljanak!

Jó öltözködést és jó kombinálást! ;)

15/L

2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ujjatlan pántos hosszított felsőkből vásároltam be. Elég pasztell színek: rózsaszín, barack, halvány narancs, halvány katonai zöld, fehér. És két mini shortot vettem farmer anyagúak. Ezt strandra papuccsal veszem fel. Kerózáshoz convers, városba gladiátor szandi, "alkalmibb" topánka, buliba magassarkú. Ezt nagy karpereccel, gyűrűkket, hosszú lánccal, kicsi oldalt táskával(fekete). És szupernagy♥ napszemcsivel hordom.

Puszi: Mia

2010. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyberészes spagettipántos szoknya virág mintákkal
2010. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom divatban vannak-e, nem vagyok otthon, de én imádom a kockás ingruhákat. :)


Szeretem a vászon, len rövidnacikat, farmert már hanyagolom, mert nekem túl vastag nyáron, hiába rövid. Ha éppen nem olyan sima a lábam neadjisten, akkor is vékonyabb, lazább, buggyosabb lennacit veszek fel.


Cipőben szandál, de a vagányabb fajtákból, tornacipő.


Ingruha:


[link]

[link]

[link]

2010. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!