Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardrobcsere? Mennyiért?

Gardrobcsere? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Gardrobcsere oldalon mennyiért éri meg eladni ruhákat? XS holmijaim vannak, legtöbbje egyszerűbb, minimalista, mind márkás (olyan plázamárkák, mint h&m, zara, bershka), hibátlanok, de tényleg, nagyon vigyázok a ruháimra. :) Többségét 1-2 szezon előtt vettem, de már biztosan nem fogom hordani. Valamint van egy zarás táskám, ami csak az alján kopott, nagyon sokaknál láttam durván agyonhordott cuccokat, igy gondoltam, feltenném ezt a táskát, hiszen csak az alján van kicsit megkopva a 4 sarok. Ez esetben pofátlan lenne a 2000ft (eredetiben 11995 v 12995 volt, nem emlékszem :D) ?

#H&M #Zara #gadrobcsere
2018. márc. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2000ért egyáltalán nem pofátlan. :) Sokszor én 5000ért látok agyonhordott szakadt cipőket.
2018. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2000 nem sok, ha mostani divatú el fogják vinni. Én is láttam már nagyon pofátlan dolgokat pl teljesen széthordott, szakadt, néhol lyukas adidas superstar 6000-ért ami tiszta mocsok volt....
2018. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább facebook csopiba próbáld meg eladni, gardróbcserén én eddig csak minimális áron tudtam eladni ruhát.Pl egy 10 ezer ft-os tényleg új, Tally nadrágot 2000-ért se tudok eladni egyszerűen annál lejjebb meg nem megyek akkor már had álljon a szekrénybe.Vagy pl 5000 ft os szoknyát 1300-ért is alig akarnak megvenni szintén új, tavalyi.Úgyhogy nem lepődnék meg ha a táskádat se venné meg senki pedig az ár nagyon baráti,sőt ha átküldenéd privibe a linket még én is szícesen megnézném.Egyébként a sikeres eladásaim során 800-1000 ft-ért adtam el nadrágokat.Szóval nem annyira éri meg fáradozni.
2018. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól el lehet adni gardrobcserén, már kb mindenemet eladtam ott. Néha rakj reklámot a hirdetéseidre, csak 65ft és elég sok vásárlót behoz, mert kikerülsz a főoldalra.
2019. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!