Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi folyik itt? Mi ez a hirtele...

Mi folyik itt? Mi ez a hirtelen, gyors váltás? :D :D

Figyelt kérdés

Mostanában, ha olvasok öltözködésről szóló válaszokat, sokan azt írják, válaszként, hogy mi közöd hozzá, hogyan öltözködik a másik ember. Legutoljára 1 éve gyakoriztam, akkor meg mindenki puffogott, meg megszólta a kérdezőt, vagy a kérdező által leírt illetőt, hogy hogy néz már ki, ízlésficamos, stb.


(Ne töröljétek kérlek)


2018. ápr. 2. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Liberalizalódott a társaság, elmentek/felnőttek/ kitiltották a trollkodókat stb. Szerintem jobb így, ugyanakkor a régebbi is jó volt, akkor lehetett tudni hogy mi gáz és mi nem. Pl ha felvennék egy csíkos inget egy pöttyös nadrággal,itt gyakorin mindenki mondaná, hogy ha te igy erzed jol magad akkor nyugodtaan, legy szabad stb. De a való életben 10ból ha 1 ember mondja ezt.
2018. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tűnt fel, hogy ilyet írnának pedig szoktam válaszolgatni az ilyen kérdésekre. A többség leírja mit visel vki mindenkit lepontoz, ezen valaki kiakad és mérgelődik mire jön a válasz hogy mit érdekel a pontozás aztán vagy nincs több válasz vagy normálisan írják tovább, én főleg ezt tapasztalom. Nem tudom 1 év mi volt itt.
2018. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Eljött az az idő, amikor már átfordultunk abba a korba, amikor mi se vagyunk már hamvasak, szexik, vagy jóképűek, jó kiállásúak :D

Viccen kívül, szerintem is inkább felnőttek itt a népek.

2018. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belátták, hogy értelmetleg itt puffogni. Szerencsére a valóságban még jobb a tendencia. Ott maximum megnéznek, de szólni sosem fognak. Félnek attól, hogy véletlen egy sokkal értelmesebb egyedbe kötnek bele.
2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nocsak, ha valós a jelenség akkor ez egy módfelett pozitív tendencia.
2018. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azokat a gonoszokat már kitiltották, és csak mi, jók maradtunk.
2018. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az van itt mint facebookon:D

Ne szólj be mert a sok értelmiségi lehurrog hogy ez az egyénisége.


A probléma csak annyi hogy aki "beszól" az véleményt mond, aki pedig azt mondja hogy ez az egyénisége az meg a háta mögött kibeszéli.

2018. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De gondolom ezt a "nagy" változást csak az olyan jellegü kérdéseknél vetted észre ahol az önérzettel túlfűtött kislányokat ócsárolják és a segítségére futó többi nagy egós lányka mellé áll ,de a fiúk fikázása egyöntetűen működik továbbra is...
2018. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!