Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik az ideális/előnyös tavaszi...

Mik az ideális/előnyös tavaszi darabok/szettek, csípőben, fenékben és combban erős lánynak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem körte alakra tervezett ruhákat nézegess.
2018. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Nincs olyan, hogy ideális. Olyan van, amiben jól érzed magad, amiben 100%-ban önmagad tudsz lenni.


Egyébként itt a jó idő, lehet menni futni és formásítani, mert gondolom lehet rajtad súlyfelesleg. Figyelj oda az étkezésre is.

2018. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Zsákruhák. Vagy bármi, csak veszel fölé egy inget. Semmiképpen nem tapadós
2018. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Pont, hogy ne hordj zsákokat...Akkor az egész tested egy amorf valami lesz.

Olyan cuccokat hordj, amiben jól érzed magad, kihangsúlyozza a vonalaidat.

2018. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem zsák vagy túl bő cuccok...kb. az a legelőnytelenebb. Értelemszerűen az sem jó, ha valami túl szűk, túl szoros, mert az pedig a zsák ellentéte, kötözött sonka. A legjobb szerintem az arany középút, olyan ruhákat érdemes választani, amik méretben megfelelőek és követik az alakodat.


A körte alak általában azzal jár, hogy szélesebb csípő, vastagabb combok, nagyobb fenék, ugyanakkor kisebb mellek, vékonyabb derék. Szerintem mindenképpen érdemes olyan felsőket viselni, amik megmutatják és kihangsúlyozzák a derekat. Felülre inkább szűkebb, kellemesen lezser felsők. Ugyanakkor, ha magamból indulok ki, akkor pl. az ilyen tunikaszerű cuccok, mell alatt vágott vagy szimplán túl bő, lebernyegszerű felsők hülyén néznek ki, illetve a mélyebben dekoltált cuccok sem túl előnyösek. Alulra pedig, ami ilyen nagyon tipikus dolgog az az A vonalú szoknya, ruha és azt én is nagyon szeretem. Nadrágból pedig szerintem ugyanúgy, mint a felső, az a legjobb, ha szűkebb (de nem túl szoros) szabást választasz, mert a bővebb szárú fazonok csak nagyobbnak mutatnak. Illetve a magasderekú nadrág, kitűrt felsővel (betűrve inkább előnytelen) szerintem tök jó, mert kényelmesebb és jobban formál, nincsenek kis "párnácskák", amiket a csípőnadrág kiemel. Ami úgy általában jól mutat az az, ha inkább felülre helyezed a hangsúlyt, szóval színes, mintás, fodros felsők szerintem nyugodtan mehetnek, alulra pedig inkább sötétebb színeket érdemes választani (szerintem a világosabb színek, csillám, fényes anyagok, nagy minták nagyítanak, legalábbis én azt tapasztaltam, hogy úgy nagyobbnak tűnik a fenekem és a combjaim).


Nekem is körte alakom van, úgyhogy próbáltam összeszedni, hogy mi az, amit én szeretek, úgy hirtelen ennyi jutott eszembe...de mindenki máshogy néz ki, mindenkinek más az ízlése stb., úgyhogy igazából azon múlik, hogy tetszen és jól érezd magad benne.

2018. ápr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, szintén körte alkat.

Amiket én magamon előnyösnek látok:


- alakot követő, de nem testhezálló ruhák, lehetőleg derékban gumival vagy övvel. Átlapolós egyberuhák, szoknyák is minden mennyiségben, előnyösek és divatosak is. Minimális sminkkel, sportcipővel hordva nem is vagy túlöltözött bennük. A lényeg az aszimmetria, ami minden alkaton jól mutat.

[link]

[link]

[link]


- minden magasított derékkal. Az összes alsóruházatom minimum köldökig ér, kényelmes, nem villan bugyi és összetartja, amit kell. Ha nadrágokról van szó, keress vastagabb anyagúakat, amiknek van struktúrája, pl. jeggings felejtős. Előttem szólóval ellentétben szerintem jól néz ki, ha betűröd, ezzel is a lapos(nak ható) hasadra tereled a figyelmet. A half-tuck jó megoldás szerintem.

[link]

[link]


- lengébb nadrágok, főleg tavasszal jó. Szintén válassz magasabb derekúakat, akár gumisakat, ezeket hordd inkább szűk felsőkkel, akár bodyval.


- v-nyakú minden, gombos blúzok.


- olyan cipők, amik nyújtják a lábat, ha lapos is, hegyesebb orrú balerinák pl.

2018. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!