Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hogy alltok a valtozas...

Csajok! Hogy alltok a valtozassal, a noiesedessel? Valtoztatok sokat tel ota?

Figyelt kérdés

Olvastam tel vegen/tavasszal, h sokan szeretnenek valtozni, noiesedni a nyarra. Oket kerdezem, hogy a kuldetes? :)

En is terveztem, es vegulis... Hat elindult na. :) A regi enemhez kepest noiesebb lettem, de azert messze nem vagyok tipikus csajos...:)


2010. jún. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem szebb lett a derekam, de még van mit dolgozni rajta.. de végül is ez is jobb mint a semmi :)
2010. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én pont a nőiességemtől szeretnék megszabadulni, ez sokkal nehezebb meló úgy érzem, de sikerülni fog:)
2010. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ebben a dög melegben inkább hord az ember egy szoknyát valami toppal, meg csini papuccsal. és ha már szoknya, meg toppocska, akkor már nem lehet akármit, szval ez hozza magával az idő..
2010. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20:36 én is, dettó ugyanígy vagyok vele :)
2010. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet tul noiesnek is lenni? Miben szeretnetek valtozni? :)
2010. jún. 12. 23:12
 6/6 anonim válasza:

Én is eddig deszkás cipőt hordtam csőnacival.

De itt a nyár és így rövid combfölött érő nadrág,pántalan felső egy csinos övvel, papuccsal vagy magassarkúval nem ezzel a nagyon magassal de egy picit 1-2 cmes.


Így jobban megnéznek az utcán is szüleim is mondták hogy ez igen csak jobb.Fiú haveroktól is halottam.Így aztán próbálom megtartani ezt a stílust.: D nem viszem túlzásba de még is.

2010. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!