Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy is hatásos a Norbi Update,...

Ágica0327 kérdése:

Úgy is hatásos a Norbi Update, hogy ha csak az étrendemen változtatok és nem sportolok mellette?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:57
 1/7 walholl válasza:
36%

Igen, a legnagyszerűbb fogyás mindig a magasról teszünk rá-hozzáállással érhető el. Gőzöm sincs mit takar a tutibiztosnorbiféle fogyókúrás étrend, de meséld már el hogyan akarsz zsírt égetni sport nélkül?

Maradjunk annyiban, hogy az ilyeneket meghagyjuk a birkáknak és két dolgot csinálsz: 1, Rendberakod az étrended. Fehérje, szénhidrát, zöldség, gyümölcs, ásványi anyag utánpótlás, vitamin stb. Az éhezést felejtsd el. 2, Nekiállsz rendszeresen sportolni, lehetőleg ne csak egy dolgot. Sprint/kocogás, úszás, súlyzós edzés, gimnasztika. Az teljesen más kérdés, hogy miután (!) hozzászoktattad magad a rendszeres testmozgáshoz, szedhetsz zsírégetőt. De ha büdös a munka, kövér maradsz.

2011. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Első válaszoló, azt sem tudod, mennyire túlsúlyos az illetve azt sem, hogy mennyire rohanós az élete. Nem kell mindjárt lehordani egy idegent a sárga földig!

Kérdező, ha ülőmunkát végzel és panellakó vagy (20 lépéssel körbejárod az egész házat), anyáddal élsz, aki mindent megcsinál helyetted, stb., akkor mindenképp rá kellene szoktatnod magad a mozgásra.

Én pl. egyedül végzem a házimunkát egy kurv@ nagy házban, ráadásul annyi házi kedvencünk van, a kib@szott nagy udvarunkban, hogy napi 1-2 óra az ellátásuk, mindemellett nincs kedvem többet sportolgatni, mint napi fél óra séta vagy kerékpározás és 20-30 perc R.Réka torna. És ettől függetlenül egyre kevesebb felesleg van rajtam.

Az update-t hogy fogod megoldani? Olyan kajákat veszel, vagy egyszerűen betartod a kódokat és magadra főzöl? Én az utóbbira biztatlak.

2011. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LadyLee ***** válasza:

A fogyásban valójában egészen kicsi a mozgás szerepe, ezért igen, úgy is hatásos.


Sportolni inkább az egyéb egészségügyi előnyei miatt éri meg - no meg, ha nagyobb súlytól akarsz megszabadulni (>10 kg), akkor azért is érdemes, hogy ne ereszkedjen meg a bőröd, feszes maradj.

2011. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LadyLee ***** válasza:
2011. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 walholl válasza:
20%
Már neharagudj, de az hogy túlsúlyos, az nem felmentés semmi alól. Ha tenni akar ellene, akkor vagy nekiáll, vagy hagyja. A rohanós élet sem lehet kivétel, amire az ember akar, arra talál időt, mégha csak hétvégén is. Amikor ingáztam napi 2-3 óra szabadidőm volt (és csak 8 órát aludtam). Mégis jutott napi egy óra időm edzésre itthon és hétvégén a szabadban. Ez nem mentség semmire.
2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... ha túlsúlyos egyáltalán. Sok olyan leányzó tesz fel itt kérdést a fogyókúrával kapcsolatban, aki mondjuk 170 cm magas és 55 kiló...
2011. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak feltettem egy kérdést amire választ szerettem volna kapni,nem kioktatásokat.Senkinek semmi köze sincs ahhoz,hogy mért szeretnék lefogyni.
2011. okt. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!