Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy fogyhatok ha nem változtat...

Úgy fogyhatok ha nem változtatok az étrendemen?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék fogyni,hogy nem változtatok az étrendemen és minden nap tornáznék 30 percet. Lehetséges ez ?
2011. nov. 21. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg éppen tartod a súlyod, akkor lehetséges. De nagyon lassú lesz a fogyás.
2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Így van. Csak kevesebbet egyél (többször kevesebbet).

+ jól rágd meg az ételt mindig!

+ este már ne egyél lefekvés előtt! :D

Garantált siker

2011. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Attól is függ milyen az étrended.. ha össze vissza kajálsz mindent egész nap, 30 perc semmi...
2011. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. nov. 21. 19:39
 5/8 anonim válasza:
én pl úgy fogyok, hogy uazt eszem, mint szoktam, csak beveszek a kaják előtt, után (attól függ, hogy épp melyik) XLS medical bogyókat. amilyen kaját eszem, annak megfelelően veszek be szénhidrát, v zsír megkötő tablettát. néha az étvágy-csökkentőt is beveszem, akkor kevesebbet kívánok enni. tök jó!!
2011. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem ment. Sajna nagyon szeretek enni, és hát nem csak fitness kajákat. Én nem napi 30 perceket mozogtam, hanem minimum egy órákat, heti hatszor, és azon kívül, h izmosodtam, a súlyomból egy deka sem ment le. A tényleges fogyáshoz a kaján kellett változtatnom: kisebb adagokat, kevesebb édesség, kevesebb szénhidrát.

Egyébként sok helyen írják (és az személyes tapasztalatom is ez), hogy a fogyás 80%ban a kaján, és csak 20%ban a mozgáson múlik.

2011. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyan úgy enni, mint ahogy meghíztál? simán működhet.

csak 1000-bő. 937 embernek nem megy, de ha eddig is jó kajákat ettél (emberi ételeket) és most kevesebbet eszel, akkor lehet. bár már ez is változtatás. leginkább az 1. válasz felé volt leírva, ha most pont súlyt tartasz, és ehhez képest elkezdel mozogni, akkor nagyon lassan de fogyhatsz.


aki meg írta hogy bogyókat szed egészségesen, étvágy elvevő és tápanyag megkötő sza.rokat, annak most hivatalosan is gratulálnék.

2011. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem lesz sikeres szerintem. 30perc az semmi.

Egyél minden nap 6x egy keveset. Pontosan mindig akkor, lehetőleg jól elosztva az étkezéseket. Ennek az lesz a hatása, hogy a szervezeted felfogja, hogy "itt mindig van kaja, nem kell raktározni semmit" és nem fog raktározni, nem fogsz hízni. Talán egy kis felesleg is lemegy Rólad.

Kitartást hozzá!

2011. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!