Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lányok! Ti miből...

Fiatal lányok! Ti miből vásároltok ruhát? Úgy értem a szüleitek adnak pénzt rá bizonyos időközönként, vagy zsebpénzetekből? Ha pl. nincs mit felvenni egy buliba, vásárolni kellene új rucit, cipőt, akkor miből vásároltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
én fiatalabb koromban sosem kértem pénzt a szüleimtől. volt minimális zsebpénzem, de azt sem ruhára költöttem. általában mikor elmentem bevásárolni anyuval hétvégén, akkor mindig bementünk 1-2 ruhaüzletbe is, és olyankor vettem 1-1 darabot, éppen ami kellett. már 20 vagyok, főleg az ösztöndíjamból élek, de szerencsére még most is vannak ilyen hétvégi bevásárlások :D sőt néha anyu szokta mondani, hogy látott valami jót, menjek el és nézzem meg, és ha tetszik vegyem is meg. persze ez nem azt jelenti, hogy ő öltöztet, szimplán csak remek szeme van a különleges darabokhoz. egy szó mint száz nekem is rendes szüleim vannak :)
2010. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kapok zsebpénzt, de az 6000Ft havonta, úgyhogy ruhára nem igazán jut. kb másfél évente anya eljön velem, és akkor veszünk 3-4 felsőt, egyébként szülinapos, névnapos pénzből, vagy ha nyáron szerzek munkát, akkor abból (bár idén azt inkább elfesztiválozom...)

18/L

2010. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én semmilyen zsebpénzt nem kapok a szüleimtől, de ha valami ruhára tényleg szükség van, pl. tönkrement a cipőm stb. arra adnak pénzt.


Ha drágább dolgokat szeretnék, vagy olyat amire tényleg nincs nagy szükség, akkor saját pénzből, amit magamnak keresek meg.


17/F, bár a kérdés lányoknak szólt, gondoltam azért leírom én is :D

2010. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát leginkább dolgozom néha suli mellett és abból veszek ruhát. Zsebpénzte gy forintot nem kapok, bár suliba mindig kaptam pénzt kajára, van hogy félretettem ha nem voltam éhes. Persze zért előfordul hogy anyu fizette, bár most szegény le van égve már egy vée nem igazán. Édesapám most került elő 16 év után, legutobb elvitt vásárolni de ez csak egyszer fordult elő a világtörténelem során :D
2010. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Most semmiből, mert nem adnak, mert "Legyek önálló, keress pénzt, ránk ne számíts."

De amúgy néha zsebpénzből, mert az 5ezer forint, és abból viszont utazok barátomhoz. Marad egy ezresem, de azt is mindig elrakom. :D Nem költök, de most pl nagyon kéne ruha, és nem adnak zsebpénzt se, és pénzt se. :S

17L

2010. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok úgyhogy dolgozni nem tudok még diákmunkát sem úgyhogy zsebpénz. Meg ugye ünnepekre is ruhát szoktam kérni, meg ha valami nagyon szükséges pl. kiszakad egy farmer és kell egy másik akkor kérek apától pénzt:)
2010. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!